SKF oznamuje uvedení SKF Axios podporovaný AWS

SKF Axios

Nová nabídka monitorování stavu poskytuje řešení detekce anomálií pro širší spektrum aplikací a zákazníků. SKF Axios bude vystaven během veletru Hannover Messe 2022. SKF uvedla na trh SKF Axios, řešení, které znovuobjevuje oblasti spolehlivosti průmyslových strojů a prediktivní údržby, založené na spolupráci mezi SKF a Amazon Web Services, Inc. (AWS). Společnost SKF vystavila SKF Axios ve stánku AWS (hala 5, stánek A54) na veletrhu Hannover Messe 2022 od 30. května do 2. června.

SKF Axios

Výrobci chtějí používat jednoduchou a dostupnou bezdrátovou technologii k monitorování více zařízení ve svých zařízeních. SKF Axios je plně automatizované řešení monitorování stavu, které tuto potřebu splňuje. Skládá se z čidel, bran a služby strojového učení, která se snadno instaluje, zprovozňuje a škáluje bez nutnosti zkušeností, což umožňuje, aby čidla a aplikace fungovaly během několika minut. Detekuje anomálie a odesílá upozornění, což umožňuje rychlou akci, aby se zabránilo neočekávaným poruchám stroje.

SKF Axios

Tým vibračních analytiků a inženýrů SKF bude i nadále nedílnou součástí pomoci zákazníkům zlepšovat spolehlivost jejich zařízení. SKF Axios doplňuje současné portfolio důmyslných SKF produktů pro monitorování stavu a nyní poskytuje průmyslovým společnostem jednoduché řešení pro rozšíření programů prediktivní údržby u jejich rotačních zařízení.

John Schmidt, prezident pro průmyslový trh v Severní a Jižní Americe, k tomu uvedl: „S SKF Axios jsme schopni poskytnout větší části průmyslového trhu užitečné poznatky vedoucí ke zlepšení rozhodování a efektivnějšímu plánování údržby. Využitím těchto poznatků a znalostí SKF o rotačních zařízeních, mohou zákazníci zvýšit výkon stroje a celkovou spolehlivost jejich provozů.“

Vasi Philomin, viceprezident služeb umělé inteligence ve společnosti AWS, říká: „SKF Axios představuje obrovskou příležitost pro průmyslové zákazníky všech velikostí, jak těžit ze škálovatelných technologií strojového učení řízených daty, které nabízí AWS. Tato řešení umožňují průmyslovým zákazníkům rychleji se lépe rozhodovat, zvyšují provozní efektivitu a snižují náklady spojené s neplánovanými odstávkami zařízení. Nadále jsme odhodláni nabízet naše odborné znalosti v oblasti cloudových řešení, systémů IoT a strojového učení, abychom SKF umožnili neustále inovovat a zlepšovat své průmyslové produkty a služby.“

SKF Axios

Očekává se, že skladem bude SKF Axios k dispozici v červenci 2022 v Severní Americe a další regiony budou podle očekávání následovat v průběhu roku. Další informace najdete na stránkách www.skf.com/axios.

Zdroj zprávy: SKF
SKF