Společnost Sandvik Coromant otevírá tři nová centra produktivity a inovací

sandvik

V rámci pokračujících investic do zkušeností zákazníků a sdílení znalostí otevřel lídr v oblasti řezání kovů Sandvik Coromant tři nová centra Sandvik Coromant. Střediska – otevírající se v Miláně v Itálii, Istanbulu v Turecku a Renningen v Německu – tvoří součást globální sítě zařízení, která se zaměřují na předvádění odborných znalostí v oblasti obrábění kovů a pomáhají řešit výzvy zákazníků.

sandvik Italy

Sandvik Coromant byla první společností v řezné výrobě nástrojů k vytvoření aplikací center. V současné době je v Evropě, Severní a Jižní Americe a Asii 17 středisek Sandvik Coromant. Střediska jsou jedinečnou součástí zkušeností společnosti Sandvik Coromant a poskytují zákazníkům příležitost získat praktické zkušenosti s nejmodernějšími stroji a získat rady od kvalifikovaného personálu.

sandvik turecko

V centrech mohou zákazníci spolupracovat s odborníky společnosti Sandvik Coromant, včetně výrobních specialistů, vývojových a procesních techniků a programátorů CAM, na vývoji nových způsobů překonávání jejich výzev v oblasti obrábění. Živé demonstrace, zákaznické akce a školení se konají také v centrech společnosti Sandvik Coromant.

sandvik Italy

Přestože má každé zařízení fyzické umístění, nová centra byla budována s ohledem na digitální přizpůsobivost. Pandemie COVID-19 zavedla nové paradigma práce na dálku, přičemž výzkum provedený společností Mckinsey zjistil, že 38% respondentů očekává, že jejich vzdálení zaměstnanci budou po pandemii pracovat dva nebo více dní v týdnu mimo kancelář, ve srovnání s 22% dotázaných respondentů před pandemií.

sandvik tureckoV reakci na tento posun využila společnost Sandvik Coromant příležitosti prozkoumat nové způsoby zapojení a komunikace se zákazníky. Nová centra Sandvik Coromant budou také fungovat jako centra pro virtuální školení a akce.

Propojitelnost center umožňuje mnoho příležitostí ke spolupráci. Centra Sandvik Coromant již spolupracují a spolupracují s průmyslovými partnery po celém světě na poskytování webinářů a digitálních akcí, které se zabývají nejzásadnějšími oblastmi výroby, jako je zkrácení prostojů, osvědčené postupy obrábění a výběr správného nástroje pro danou práci. Součástí této sítě budou tři nová centra v Renningenu, Istanbulu a Miláně.

„Investicí do tří nových center Sandvik Coromant není cílem pouze inovovat, ale stavět na úspěchu stávajících lokalit a podporovat spolupráci napříč centry,“ uvedla Helen Blomqvist, prezidentka společnosti Sandvik Coromant. „Tyto investice jsou přirozenou součástí zaměření společnosti Sandvik Coromant na růst v celém výrobním hodnotovém řetězci rozšířením naší nabídky i dosahu. To se vždy provádí s ohledem na naše zákazníky a naše expanze a investice jsou součástí naší cesty k poskytování vylepšených řešení obrábění s komplexním dopadem.

„Otevírání nových center Sandvik Coromant je důležitou součástí naší strategie, nabízet exkluzivní zážitek, který podporuje zákazníky fyzicky i digitálně. Víme, že malá investice do zlepšení dovedností řezání kovů vašich zaměstnanců může znamenat velký rozdíl v produktivitě společnosti a k ​​dosažení těchto zisků je zapotřebí více než správný nástroj. Zákazníci mohou přijít do společnosti Sandvik Coromant s výzvou a odejít s řešením. “

Později v roce 2021 společnost Sandvik Coromant rozšíří své investice do svých zařízení a otevře další nové centrum v Mebane v Severní Karolíně v USA.

Centra společnosti Sandvik Coromant v Itálii, Německu a Turecku budou slavnostně otevřena v červnu 2021. Chcete-li se dozvědět více o globální síti center Sandvik Coromant v centrech Sandvik Coromant, navštivte webové stránky .

Zdroj zprávy: SANDVIK Coromant