Stäubli Systems: Dodavatel mechatronických řešení pro napojení energií a průmyslovou automatizaci na MSV 2021

staubli

Společnost Stäubli Systems, s.r.o. je dodavatelem mechatronických řešení pro napojení energií a průmyslovou automatizaci. Kromě pardubického sídla se prostřednictvím svých poboček v Komárně, Bukurešti a Lublani kompletně stará o region střední a východní Evropy. Konektorová divize dodává technologie pro rychlou výměnu forem, od jejich zakládání a upínání až po napojení všech energií pomocí rychlospojek a manuálních nebo automatických multi-spojkových desek, které naleznou využití i v řadě dalších průmyslových odvětví.

staubli cable

V oblasti automatizace disponuje společnost širokou řadou čtyřosých a šestiosých průmyslových robotů, zaměřuje se zejména na aplikace vyžadující vysokou přesnost a produktivitu a dále cílí na nasazení robotů v náročných prostředích.staubli

„MSV je pro nás dlouhodobě nejvýznamnějším veletrhem v rámci střední a východní Evropy a jako takový je každoročním vrcholem naší veletržní sezóny. I díky dobrému jménu veletrhu jsme schopni do Brna přivážet každý rok zajímavé exponáty. V letošním roce to bude nová řada tool changerů s menším zatížením nebo automatická multispojka pro napojení všech médií,“ sdělila Tereza Kozlová, Marketing Specialist ve společnosti Stäubli Systems.

 

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.