Důležitý dokument pro české strojaře

ceec

Koncem minulého roku společnost CEEC Research vydala podrobnou analýzu stavu českého strojírenského průmyslu, která mimo jiné obsahuje i informace důležité pro předpověď trendů roku 2019.

ceec researchStudii si můžete po krátké registraci zdarma stáhnout zde. Jedná se o dokument ve formátu PDF, který obsahuje 61 stran plných hodnotných analýz a dat. Pokud chcete vědět, jakým směrem se se bude pohybovat trh, jaká úskalí, rizika, výzvy nebo naopak příležitosti čekají české strojaře v roce 2019, pak doporučujeme podrobné studium tohoto užitečného dokumentu. Studie by v neposlední řadě měla zajímat i dodavatele, kteří působí v tomto segmentu průmyslu.

O CEEC research
Společnost CEEC Research je společnost profilující se jako přední analytická a výzkumná společnost zaměřující se na vývoj vybraných sektorů ekonomiky v zemích střední a východní Evropy. Vznikla v roce 2005 jako analytická společnost specializující se na zpracovávání výzkumů a analýz stavebního sektoru. Od roku 2010 rozšířila své portfolio o segment projekčních prací a nově od roku 2012 o další segment – kompletní analytické pokrytí oblasti veřejných zakázek (stavební, projekční, ICT, atd. zakázky). V roce 2015 naše společnost začala analyticky pokrývat sektor strojírenství v České republice a zemědělství na Slovensku. Firma rovněž pořádá již tradiční Setkání lídrů českého průmyslu a exportu.

 

Další články na podobné téma:
Setkání lídrů průmyslu a exportu na Pražském hradě