Studujte a vzdělávejte se s TÜV SÜD CZECH odkudkoliv a kdykoliv

TUV SUD

„Bohužel, termín školení nejsem schopen stihnout. Nejede mi auto, ze školení se musím omluvit. Jsem v karanténě, školení se nemohu zúčastnit. Musím hlídat dítě.“ 100 a 1 výmluva, proč není možné absolvovat školení. Přitom z domova, či odjinud se dá studovat prakticky kdykoliv.

Ještě celkem nedávno se mohlo studium, školení, trénink na dálku, zdát jako fikce, něco nepředstavitelného. Technologie a doba vše naštěstí posunula.

e-learning nebo virtuální třída – vyberte si
Work-life balance nebo chcete-li sladění soukromého a pracovního života nebude již jen vaše pouhé přání, díky e-learningu se stane skutečností. Váš zaměstnavatel dostane do ruky nástroj, kterým vás může motivovat, a kterým současně šetří své náklady. Díky e-learningu můžete být kdekoliv. Ve virtuální třídě nepřijdete o „živého“ lektora, budete s ním v kontaktu jak z pohodlí domova, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného místa.

Více informací o možnostech online školení najdete tady. Na e-learningové školení o GDPR (General Data Protection Regulation) se můžete přihlásit zde.

Zdroj zprávy: TÜV SÜD CZECH
tuv