Svářecí stůl ze Vsetína na MSV 2019

svářecí stůl

Stavebnice svářecích stolů od pana Cetla se staly lákadlem pro profesionální svářeče již před léty. Vsetínská firma ale stále rozšiřuje sortiment, inovuje a získává další spokojené zákazníky.

Možná by nezaškodilo, podívat se trochu do minulosti. Poprvé jsme si unikátního českého systému pro svářeče všimli na MSV 2017. Praktická stavebnice svářečského stolu s chytrým systémem upínání nás zaujal výhodnou cenou, robustním a nadstandardně kvalitním provedením a samozřejmě i možností dodávky formou stavebnice. Zahraniční alternativy jsou cenově mnohem výše a velice často nedosahují preciznosti stolů ze Vsetína. Firmu pana Cetla jsme již nepustili ze zřetele a dále sledovali její vývoj. V roce 2018 jsme se setkali na pražském veletrhu FOR INDUSTRY 2018, kde firma představila větší stůl ProfiHD a možnost dovybavení měděnou deskou. Na MSV 2018 pak přibyl svářečský stůl pro produkční svařování těžších svařenců PROFI SUPER s tlustší deskou a aretačními nohami, které byly navíc zpevněny křížovými výztuhami.

I letos, tj. na 61. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu firma představila novinky…

Široký sortiment rychloupínek
Svařovací rychloupínky jsou nezbytnými doplňky svařovacích stolů, takže tento důležitý doplňkový sortiment umožňuje dodávat komplexnější řešení. Firmy nemusí upínky dokupovat jinde a navíc mají záruku kvality a použitelnosti na zakoupených svářecích stolech.

upínky na svařování

Montážní vozíky
Každý svářeč potřebuje prostor pro uložení nářadí, měřidel a dalších věcí, takže pojízdné boxy, které snesou hrubší zacházení ve svařovnách musí být odolné a robustní. Firma pana Cetla nabízí vlastní boxy, které lze zasunout pod svářečský stůl a které lze dovybavit pomocnou svářečskou deskou.

Svářecí stůl

Tato novinka v portfoliu firmy byla letos na MSV 2019 představena poprvé a vzbudila zájem návštěvníků veletrhu a odborníků na svařování. Praktický pomocník najde uplatnění v každé výrobní firmě, ale také v údržbách a na podobných pracovištích. Pomocná svařecí deska může posloužit k mnoha účelům při svařování. Může plnit funkci spolehlivé opěry při svařování delších svařenců, ale také funkci provizorního stolu pro menší nebo doplňkové práce. Nosnost boxu je až 1.500 kg…

Jan Cetl

Podrobnosti a kontakty najdete na svareci-stul.cz.