Svět nerezové oceli se setká na výstavišti v Brně

stainless

Brněnské výstaviště hostí každoročně řadu významných akcí důležitých pro český průmysl. Ve dnech 10. a 11. května 2023 se zde koná Mezinárodní veletrh korozivzdorných ocelí Stainless, který i letos potvrzuje pozici vysoce mezinárodního setkání světových výrobců, dodavatelů a obchodníků z tohoto specializovaného odvětví.

stainless

 

„Veletrh Stainless poskytuje neocenitelnou příležitost pro prezentaci nejnovějších inovací a řešení v oblasti nerezových materiálů a technologií. Jsme rádi, že můžeme přispět k rozvoji této oblasti a podpořit obchodní vztahy a navazování kontaktů mezi odborníky z celého světa,“ uvedl Michalis Busios, ředitel veletrhu.

Svou nabídku představí na brněnském výstavišti přes 127 firem z 28 zemí, včetně Číny, Indie, Nizozemí, Spojených arabských emirátů nebo Turecka. Oficiální účast připravuje poprvé Ázerbájdžán, který bude pod značkou Made In Azerbaijan prezentovat jednotlivé firmy i celý ocelářský průmysl.

 

„Ze zahraničí přijede celkem 85 % vystavovatelů, což je v portfoliu veletrhů konaných na brněnském výstavišti nejvyšší podíl. Jedná se tak o vhodné místo pro vstup na nové obchodní trhy,“ doplnil Busios.

Mezi přihlášenými firmami nechybí například Ambica, Aperam, CS STEEL, Dacapo, Italinox, Maxim Tubes, Nerezové materiály, Norder Band, Nova Trading, Remystahl, Stappert, Valbruna nebo Voss.

 

„Pro úzce specializovaná odvětví jsou veletrhy klíčovou součástí obchodních a marketingových strategií. Vystavovatelé si nejvíce cení možnosti udržovat kontakt se zákazníky a získávat nové obchodní příležitosti,“ řekl Michal Svoboda, mluvčí veletrhu.

Stainless 2015

Veletrh Stainless se koná v pavilonu B brněnského výstaviště. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin. Vstupenky jsou k dostání nejvýhodněji online za 300 Kč.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.