Tlakařem roku se stal Ing. Miloslav Šimon z TÜV SÜD CZECH

Ing. Miloslav Šimon, inspektor pro tlaková zařízení společnosti TÜV SÜD Czech, převzal cenu Tlakař roku, kterou každoročně uděluje Asociace pracovníků tlakových zařízení (ATZ) v rámci největší vzdělávací akce TLAK. Jde již o druhé ocenění v rámci společnosti TÜV SÜD Czech, v roce 2012 tuto cenu slavnostně převzal Ing. Zdeněk Horníček.

ATZ sdružuje provozovatele, výrobce, opraváře, konstruktéry, revizní techniky a montážní organizace z oblasti vyhrazených kotlů, tlakových nádob a potrubí.

tlakař roku
Foto: Cenu předával předseda Asociace tlakových zařízení Petr Matěják (vpravo) s moderátorem večera hercem Markem Vašutem (vlevo).

Tato cena se uděluje za mimořádný přínos oboru, za dlouholetou významnou práci v oboru, za činnost hodnou odborné pozornosti a ocenění. Ing. Miloslav Šimon byl nominován jako dlouholetý člen technických normalizačních komisí oboru a jako člen Legislativní rady vlády, kde se od roku 1996 věnoval mimo jiné i přípravě nového zákona a nového nařízení vlády pro tlaková zařízení, které vyšlo letos.

Zdroj zprávy: TÜV SÜD Czech
tuv