Profesionální tlumočení pro firmy

Logo Slůně

Mnoho českých firem obchoduje či komunikuje se zahraničím, ale ne každý pracovník na tuto komunikaci stačí sám v plném rozsahu požadované odbornosti.

Pomoci může tlumočnická agentura Slůně – svět jazyků, která má 6 poboček po celé republice – v Ostravě, Praze, Brně, Plzni, Pardubicích a v Hradci Králové. Agentura má rozsáhlé zkušenosti s tlumočením odborné a obchodní komunikace a se zajišťováním veškerých záležitostí kolem. To znamená, že kromě samotných tlumočníků zaopatří i tlumočnickou techniku pro simultánním tlumočení, k dispozici má i tlumočnické kabiny, mikrofony, sluchátka a další zařízení. Zajistí také překlady potřebných materiálů a dokumentace.

Náročnější akce zajišťují tzv. koordinátoři tlumočení, kteří doprovází tlumočníky na objednanou akci, kde zajišťují a kontrolují všechny technické a organizační potřeby. Koordinátoři tlumočení si předem zjistí dostupné podrobnosti o akci a prostředí, v kterém bude tlumočení probíhat, aby byli schopni zajistit technické prostředky a v případě potřeby pohotově a správně řešit potřeby klienta přímo na místě tlumočení. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost. Tlumočníci i koordinátoři nesmí vynášet žádné interní informace ohledně komunikace mezi firmou a jejími partnery.

Slůně – svět jazyků používá výhradně profesionálními tlumočníky, se kterými spolupracuje již řadu let a na které má od klientů dobré reference. Výhodou agentury je také plošné pokrytí České republiky sítí poboček strategicky umístěných v šesti velkých městech. Agentura Slůně – svět jazyků tak může efektivně využívat široké sítě svých tlumočníků a nemusí je nákladně a s časovými ztrátami dopravovat z daleka. Klientovi se tak poskytují služby tlumočníků rychleji a levněji.

Pokud potřebujete tlumočníky na obchodní cestu kamkoli do zahraničí, i s tím má agentura Slůně bohaté zkušenosti. Standardně poskytujeme doprovod klientům na obchodní jednání v zahraničí. Je také možné zajistit i tlumočení po telefonu. Potřebujete-li kdekoli, kdykoli a v jakékoli jazykové kombinaci tlumočení, určitě se obraťte na agenturu Slůně – svět jazyků, která vše zajistí za vás, takže se nemusíte o nic starat. Stačí nezávazně poptat naše služby a sdělit vaše potřeby a představy.

Na primární poptávku vám agentura Slůně obratem připraví kalkulaci ceny veškerých služeb přímo na míru. Zohledňuje se dostupnost kombinace tlumočených jazyků, délka akce a druh tlumočení (konsekutivní, simultánní). Pokud si nebudete jistí, jaké tlumočení je vhodné pro danou akci, zaměstnanci naší agentury vám rádi poradí a najdou pro vás organizačně, technicky i cenově optimální řešení vašich potřeb v oblasti tlumočení.

Slůně kontakty

Více informací o našich službách najdete na www.slune.cz