TOS Varnsdorf: Nová situace si žádá nové metody

Pandemie nového typu koronaviru výrazně přibrzdila ekonomický život nejen v Evropě, ale prakticky po celém světě. Také společnost TOS VARNSDORF se musela vyrovnat s mnoha omezeními. Nebylo možné cestovat, a to ani za obchodními cíli. My jsme však našli recept, jak tento problém zmírnit a nenechat naše klienty bez pomoci.

Naši montéři nemohli vyjet za zákazníky, aby u nich dokončili montáž stroje nebo provedli servisní zásah. To je velké omezení. Ale firma i v době výrazných ekonomických omezení funguje dál a vyrábí.

TOS Varnsdorf

Dokončené stroje jsou na montáži podrobovány různým testům a zkouškám, zástupci zákazníků si tyto stroje obvykle přijíždějí převzít a jsou osobně přítomni u zkoušek. Po provedených zkouškách potvrzují, že je možné stroje demontovat a odeslat na místo finální montáže k zákazníkovi. To ale nyní nebylo možné, právě kvůli zákazu cestování.

TOS Varnsdorf

TOS VARNSDORF tento problém vyřešil pomocí tzv. vzdálených přejímek (nebo také virtuálních přejímek), kdy je zákazník při zkouškách buď připojen přímo on-line nebo po dohodě s ním jsou pořízeny videozáznamy ze zkoušek. Tyto videozáznamy pak jsou odeslány zákazníkovi, který si je prohlédne a může tak vyhodnotit, jestli zkoušky proběhly v pořádku.

TOS Varnsdorf

Takto jsme v průběhu měsíce dubna předali zákazníkům stroje WHN 13 CNC, WHQ 13 CNC a WHR 13 Q.

Každý problém má řešení a ve společnosti TOS Varnsdorf ho umíme najít.

Zdroj zprávy: TOS Varnsdorf a.s.

TOS Vansdorf