Tungaloy rozšiřuje DX160 PCD Grade Insert Line

dx160 tungaloy

Společnost Tungaloy oznámila rozšíření své řady břitových destiček DX160 s polykrystalickým diamantem (PCD) přidáním 57 nových geometrií, které se mohou pochlubit vynikající bezpečností linie břitu a odolností proti opotřebení hřbetu.

DX160 je vyvinut pro soustružení hliníku, mědi a dalších neželezných slitin a poskytuje břitové destičce schopnost vytvářet vynikající, zrcadlově podobnou povrchovou úpravu při kontinuálním až světlem přerušovaném řezání.

tungaloy dx160

DX160 má hrubozrnnou strukturu. Tradičně byla výroba takových PCD do extrémně ostrého břitu považována za náročnou, často nemožnou, pro výrobce nástrojů používajících tradiční metody broušení. To je pro DX160 minulostí: nejmodernější technologie ostření hran umožňuje hrotu z PCD s hrubým zrnem mít vynikající ostrost a integritu hran. Díky vysokému obsahu diamantů a jednotné struktuře PCD poskytuje DX160 břitové destičce vynikající odolnost proti opotřebení. To se také hodí k efektivnímu obrábění tvrdých a křehkých materiálů, jako je slinutý karbid wolframu (WC), slitina wolframu a keramika.

pozvánka MISAN Pramet

Reklama

Toto rozšíření rozšíří rozsah destiček PCD s negativním ISO, stejně jako pozitivní rozsah s úhly hřbetu B (5°), C (7°) a P (11°). Všechny nové břitové destičky jsou k dispozici s poloměrem špičky 0,2 mm (.0078”) a 0,4 mm (.0156”) a některé jsou k dispozici také s 0,8 mm (.0313”) a 1,2 mm (.0468”) pro destičku síla a hospodárnost.

Více informací o produktu naleznete tady a zde.

Zdroj zprávy: Tungaloy