Tungaloy rozšiřuje řadu břitových destiček DoRec LQMU1107 o novou geometrii a nejnovější třídy

tungaloy DoRec11

Společnost Tungaloy oznámila rozšíření svého řešení pro čtyřhranné frézování do rohu DoRec přidáním 17 nových břitových destiček LQMU1107. Nové břitové destičky jsou vybaveny utvařečem třísky -ML, který lze obrábět lehkým řezem, který byl dosud k dispozici pouze u břitových destiček LQMU1808. Také řada břitových destiček LQMU1107 byla modernizována nejnovějšími, nejkonkurenceschopnějšími třídami PVD a CVD společnosti Tungaloy.

Díky začlenění oboustranných břitových destiček se čtyřmi možnostmi indexování poskytuje DoRec extrémní spolehlivost při každé operaci frézování čtvercového osazení. Jeho silné ostří se může pochlubit vysokou bezpečností břitu, což je umožněno jeho jedinečnou geometrií břitu s tupým úhlem. To maximalizuje bezpečnost procesu a produktivitu v široké škále skupin materiálů. Destičky jsou nabízeny ve dvou standardních velikostech: LQMU1107 je navržena pro hloubku řezu až 9,0 mm, zatímco LQMU1808 pro hloubku řezu 16 mm.

tungaloy DoRec11

Utvařeč třísky -ML se vyznačuje ostrým břitem a relativně otevřenou geometrií a zabraňuje nárůstu teplot v místě řezu během obrábění. Díky této vlastnosti je ideální pro efektivní obrábění nerezové oceli a exotických kovů. Utvařeč třísek také eliminuje náchylnost k vibracím během obrábění díky agresivní hloubce řezu, což zajišťuje stabilitu a produktivitu.

Kromě toho byly přidány čtyři nejnovější a nejkonkurenceschopnější třídy břitových destiček PVD a CVD, které modernizují řadu břitových destiček LQMU1107: AH3225 je první volbou pro ocel, AH3135 poskytuje vynikající odolnost proti lomu, AH8015 je vhodný pro žáruvzdorné superslitiny a litina a třída T1215 CVD nabízí dodatečnou odolnost proti opotřebení.

Rozšíření je provedeno ve dvou samostatných uvedeních: sedm nových břitových destiček LQMU110708PXER, destičky s poloměrem špičky 0,8 mm, jsou uvedeny na trh v květnu 2024, následují tři nové destičky LQMU1107..PXER-ML a sedm nových destiček LQMU1107..PXER-MJ , který bude představen v srpnu 2024.

Informace o produktu naleznete tady.

Zdroj zprávy: Tungaloy