TÜV SÜD Journal – v letošním roce poprvé v digitální podobě

TUV snidaně

Společnost TÜV SÜD Czech, světový lídr v testování a certifikaci výrobků, se rozhodla uplatnit nový přístup i při vydávání svého firemního časopisu TÜV SÜD Journal. V letošním roce bude proto vycházet TÜV SÜD Journal pouze v digitální podobě.

Rozhodnutí vydávat firemní časopis TÜV SÜD Journal v roce 2020 v digitální podobě reflektuje snahu společnosti zrcadlit nejaktuálnější trendy na trhu, relevantní potřeby zákazníků a byznys partnerů a zároveň efektivitu, agilitu a kvalitu, tak charakteristickou pro všechny činnosti společnosti TÜV SÜD Czech. V roce 2020 se v důsledku koronavirové krize mnoho aktivit přesouvá do digitálního prostoru, jenž se stává pro lidi čím dál přijatelnější a žádanější. Proto se i redakční tým rozhodl experimentovat a nabídnout časopis TÜV SÜD Journal čtenářům letos v digitální podobě.

tuv sud„Při vydávání časopisu budeme pečlivě naslouchat potřebám našich zákazníků a obchodních partnerů. Pokud je pro ně forma digitálního obsahu efektivnější, budeme v ní pokračovat. Pokud se naopak ukáže, že tištěná forma časopisu přinášela našim partnerům větší hodnotu, budeme pak uvažovat o dalších inovacích tímto směrem,“ komentovala letošní proměnu časopisu Štefánia Recskyová, vedoucí marketingu společnosti TÜV SÜD Czech.

Časopis TÜV SÜD Journal vychází v českém jazyce od roku 2008. Původní celosvětová anglická verze časopisu má dlouhodobou historii a tradičně spojuje společnost TÜV SÜD s rozsáhlou sítí svých obchodních partnerů prostřednictvím kvalitních článků a rozhovorů k tématům spojeným s testováním a certifikací výrobků, kvalitou a bezpečností ve všech průmyslových odvětvích, kde globální skupina TÜV SÜD působí. I díky časopisu TÜV SÜD Journal plní společnost TÜV SÜD svoji úlohu chránit lidi před riziky spojenými s využíváním nových technologií.

Aktuální číslo Journalu si můžete přečíst ZDE [ PDF 4238 kB ].