Unikátní stavebnice svařovacích stolů ze Vsetína

Svařovací stůl

Vsetínská firma pana Jana Cetla nabízí původní český systém pro sestavení svařovacího stolu. Výhodou tohoto řešení je nebývalá pružnost při změnách svařenců, ale také značná úspora času na přípravu svařence před samotným svařováním.

 V sortimentu firmy jsou stavebnice pro široký rozsah použití a různé druhy výroby. Firma ovšem nezapomněla ani na hobby segment, resp. drobné kutily, autoservisy, malé zámečnické firmy a firmy, které svařování používají pouze jako doplňkovou technologii na menší svařence.

Nicméně, nejzajímavější je řešení stavebnicových svařovacích stolů právě pro větší firmy, kde přípravné časy mají vliv na ekonomiku zakázek a kde rychlost a pohodlí při upnutí svařenců dokáže zrychlit a zefektivnit výrobní proces. Díky širšímu rozsahu možných požadavků zákazníků firma připravila 3 typy stavebnic, a to HOBBY, EXPERT a PROFI.

svareci-stul.cz

Stánek firmy na MSV 2017

Stoly a úhelníky jsou vyrobeny z materiálu S235JRG2 (ČSN 11375) a Hardox 500 (SSAB Oxelösund AB). Na stránkách firmy, pak naleznete konfigurátor stolů a v eshopu i řadu praktických doplňků. Stoly jsou dodávány ve formě stavebnice, tj. ve stavu plechových výpalků, které je nutno sestavit a podle potřeby svařit na místě. K dispozici je sada názorných videí, která ukazují návody na sestavení a svařování.

Svařovací stůl

Stoly EXPERT/PROFI používají speciální a inovativní adaptéry pro upínání z horní plochy stolu. To samozřejmě zrychluje montáž dorazů a dalších doplňků a zvyšuje produktivitu obsluhy, protože se zcela eliminuje práce pod stolem. Stoly HOBBY mají adaptér jednoduššího typu.

Svařovací stůl

Upínání z horní plochy rovněž zajišťuje vyšší bezpečnost práce. Použití adaptérů je velmi pohodné a rychlé.

Svařovací stůl

Na obrázku níže vidět montáž úhelníku na boční hranu stolu. Tam může sloužit pro operativní prodloužení části stolu nebo plnit jinou pomocnou funkci…

Svařovací stůl

Poslední fotografie ukazuje stůl typu HOBBY s příklady upnutí. Viditelné jsou použité adaptéry, úhelník, doraz, svěrky a další doplňky…

Svařovací stůl

Další podrobnosti, ceny, e-shop s volitelnými doplňky a informace o materiálech a rozměrech naleznete na adrese svareci-stul.cz.