Už máte vstupenku na FOR INDUSTRY?

Již jen posledních několik dní zbývá do začátku PRŮMYSLOVÝCH VELETRHŮ PRAHA, které proběhnou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 9. až 12. května 2017. Souběh veletrhů FOR INDUSTRY, FOR SURFACE, FOR ENERGO, FOR LOGISTIC, FOR WELD a 3Dexpo si rozhodně nesmí nechat ujít žádný zájemce o novinky na poli průmyslových technologií a trendů. Vše bude navíc větší, než kdy dříve.

FOR Industry

Na FOR INDUSTRY 2017 vystavují: TAJMAC–ZPS, BOUKAL, STYLE CNC Machines, DK MACHINERY, REXIM, PROFIKA, TAIMA, GF GF Machining Solutions, MOTULTECH, WANZL, PROWELD, ABRA, ASSECO SOLUTIONS, KOVOFINIŠ, LABIMEX, ENVICOMP a mnoho dalších.

for industry

Registrace pro vstupenky zde. Registrace pro slevněné vstupenky tady.

Po celé čtyři veletržní dny bude připraven zajímavý odborný doprovodný program – např.

  • tradiční akce LÍDŘI ČESKÉHO EXPORTU za účasti vysokých představitelů vlády
  • 3. ročník ENERGO SUMMITu (registrace zde), který se bude věnovat S M A R T ENERGY a ELEKTROMOBILITĚ
  • DYNAMICKÝ AUTOSALON – přehlídka fleetových vozů
  • vrací se také konference a největší výstava trendů v oboru 3D tisku v ČR – 3Dexpo
  • hledáte (lepší) práci? Přijďte na veletrh FOR JOBS, který nabídne přehled dostupných pracovních pozic a upozorní na složitosti soudobého pracovního trhu. Návštěvníci si tak mohou rozšířit nejen své vědomosti o nových technologiích, ale zvýšit povědomí o dalších kariérních příležitostech

ATRAKTIVNÍ SOUTĚŽ PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Společnost MOTULTECH bude na svém stánku pořádat návštěvnickou soutěž o hodnotné ceny. Slosování proběhne dne 10. 5. 2017 ve 13.30 hodin na expozici MOTUL, stánek 3C9. Hlavní cenou je TICKET MOTOGP BRNO – 3denní vstupenka na MOTOGP Brno, Paddockticket, strava, návštěva závodních boxů s mechaniky, autogramiáda s jezdci MOTOGP.

PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA je zkrátka dobré letos nezmeškat!

Generálním partnerem je Skupina ČEZ a oficiálním partnerem vozů je společnost F O R D.