Už máte vstupenky na FOR INDUSTRY 2018?

FOR INDUSTRY

Ve dnech 15. až 18. května se na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech setkají strojaři a dodavatelské firmy z ČR i zahraničí.

Prestižní veletrh pořádaný v hlavním městě si za dobu své existence vydobyl pověst nejdůležitější české byznysové akce v první polovině roku. Loňský ročník zaznamenal rekordní návštěvnost přes 7.600 zájemců o strojírenské technologie, 3D tisk, průmyslové systémy, průmyslovou chemii, energetiku a další obory.

Magnetem startovního dne bude exkluzivní konference “Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018”, kterou pořádá společnost CEEC Research s.r.o. a které se zúčastní zástupci státu, ředitelé a členové představenstev největších průmyslových a exportních společností z České republiky, zástupci bank a další významné osobnosti.

Mezi nejzajímavější doprovodné akce bude patřit také ENERGO SUMMIT 2018, který se bude konat ve středu 16. května a veletrh pracovních příležitostí FOR JOBS, který nabídne pracovní místa po celou dobu trvání veletrhu FOR INDUSTRY 2018. Pro milovníky nových technologií je připraven 3DEXPO, kde budou předváděny nejnovější trendy, české start-upy, nové tiskové materiály a další zajímavosti.

3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO
3DEXPO 3DEXPO

 

Výstaviště přivítá technologické lídry z řad domácích výrobců strojírenských zařízení, ale také světové firmy známých značek. Návštěvníci se opět mohou těšit na premiéry některých řešení, na zcela nové modely strojů a další novinky.

Například světový lídr v obráběcích technologiích, společnost SANDVIK Coromant představí celkem 6 novinek! Premiéra technologií Coro Mill, CoroCut QD PRO, CoroPlus, CoroTurn, Prime a Prime Turning, změní dosavadní možnosti třískového obrábění.

CoroTurn

Se svými novinkami se ale pochlubí i české firmy. Společnost Tajmac-ZPS uvede kompletní řadu svých dlouhotočných CNC automatů MANURHIN. Firma Altic Point s.r.o. představí unikátní automatický stroj pro bezpečnou práci s paletami PALOMAT…

PALOMAT

Firma TST servis, a.s. uvede robotizované pracoviště s CNC soustruhem Trens SBL 300 a spolupracujícím robotem Fanuc CR 7iAL.SBL 300 CNC Sestava snižuje náklady, zvyšuje plynulost a rychlost výroby a je základní stavební buňkou pro automatizaci výrobní linky.

Podobných zajímavostí a novinek čekají návštěvníky stovky, takže se vyplatí veletrh FOR INDUSTRY 2018 navštívit, vše si prohlédnout na vlastní oči a třeba se i informovat o technických parametrech, výkonech, funkcích a možnostech přímo vystavovatelů.

 

Vstupenky za výhodnou cenu
Společnost ABF, a.s., které je pořadatelem veletrhu FOR INDUSTRY, připravila pro návštěvníky možnost registrace hromadných vstupenek a také možnost registrace vstupenek se slevou.

FOR INDUSTRY slevy

O dalších novinkách na FOR INDUSTRY 2018 si můžete přečíst například tady.