Vavruška Trade na MSV 2021

Společnost Vavruška Trade s.r.o. má na českém trhu výhradní zastoupení německé firmy Lissmac GmbH a na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně tradičně nabízí procesní automatizované průmyslové brusky. Letos ovšem nabídne kromě Lissmacu i produkty finské firmy Coastone, která vyrábí spolehlivé stroje pro zpracování plechů a další zařízení.

Na co se tedy můžete těšit?
Firma představí novou brusku Lissmac SMD 3 S – EDITION a jelikož se jedná o novinku, bude to česká premiéra. Bruska nabízí suché broušení a dosahuje špičkových výsledků při poměrně univerzálním využití.

lissmac smd 3

Dalším připravovaným exponátem bude ohraňovací lis finského výrobce Coastone, a to konkrétně nejmenší typ C9, který umožňuje práci s menšími díly. Díky výborné ergonomii pracoviště lze s tímto malým lisem pracovat nejen velmi přesně a s vysokým výkonem, ale také energeticky úsporně.

coastone C9

Třetím exponátem, který rovněž pochází od Coastone, je vkládací lis Pressone P1s-10 s pracovním tlakem 2-100 kN a s numerickým řízením, které umožňuje pružně měnit neomezený počet programů.

pressone P1S-10

Kde expozici Vavruška Trade najdete?
Vavruška Trade vystavuje letos ve velkém a moderním pavilonu P, kde firmu najdete v přízemí, a to na stánku 005. Je to rozdíl oproti minulým ročníkům, kdy plechotvářecí stroje byly umístěny v pavilonu B, tj. blízko od parkovacího domu a hotelů Voroněž a Holiday Inn (nyní OREA Congress Hotel a Quality Hotel Brno Exhibition Centre). Letošní ročník MSV je po roční covidové výluce a letošním omezení trochu jiný než obvykle, takže pavilony nejsou využity tak, jak tomu bylo v minulosti. Nicméně, řada firem využije letošní restart veletrhů a můžete je na výstavišti najít, i když jinde. Aby se vám expozice Vavruška Trade lépe hledala, tady máte plánek umístění stánku…
Vavruška Trade


Články na podobné téma:
Lissmac na MSV 2019
MSV 2018: Vavruška Trade představuje brousící stroje Lissmac
MSV 2017: Technologie broušení od firmy Lissmac
Lissmac na MSV 2016