Veletrh pro potravinářství a gastronomii SALIMATECH se v únoru 2022 neuskuteční

S ohledem na aktuální vývoj epidemické situace se rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno zrušit Veletrh pro potravinářství a gastronomii SALIMATECH a veletrh obalů a tisku EmbaxPrint, které se měly na brněnském výstavišti konat od 15. do 17. února 2022.

salima

„Současná nestabilita prostředí a obavy z vývoje epidemiologické situace v ČR nedovolují plnohodnotnou přípravu veletrhů s ohledem na plánovaný termín veletrhů. Vycházíme tak vstříc požadavku většiny vystavovatelů a překládáme termín obou veletrhů na jaro 2023,” uvedl ke zrušení generální ředitel společnosti Veletrhy Brno Tomáš Moravec.

Veletrhy pro potravinářství a gastronomii a veletrh EmbaxPrint patří mezi tradiční veletržní akce v portfoliu Veletrhů Brno. Rozhodnutí bylo učiněno na základě konzultací s klíčovými vystavovateli a našimi partnery. Společně věříme, že v roce 2023 bude natolik stabilní prostředí, že se nám podaří veletrhy uskutečnit bez výrazných omezení.

Dále by se měly tyto veletrhy konat ve dvouletém cyklu v lichých letech. Pokud to situace umožní, proběhne v březnu 2022 na brněnském výstavišti konference na téma digitalizace v potravinářství.

Společnost Veletrhy Brno děkuje všem partnerům za pochopení. Těšíme se na shledanou v novém termínu v roce 2023.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.