Veletrhy dotačních příležitostí CzechInvestu vám pomohou získat peníze na projekty

czechinvest

Agentura CzechInvest pořádá společně s partnery v regionech po celém Česku veletrhy dotačních příležitostí a podpory podnikání. Po Praze a Brnu už zítra proběhne akce také v Jihlavě. Určena je nejen pro místní firmy a podnikatele, ale také zástupce města a obcí.

czechinvest

„Veletrh dotačních příležitostí je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí získat finanční podporu pro své projekty. Na jednom místě budou mít zájemci příležitost konzultovat své záměry s odborníky, ale i čerpat mnoho informací ohledně financování a možná se i inspirovat pro budoucí projekty,“ uvedla Alena Hájková, ředitelka Odboru regionálních kanceláří agentury CzechInvest.

V průběhu února proběhnou veletrhy v Jihlavě, Brně a Českých Budějovicích. V březnu pak mohou zájemci konzultovat své záměry s odborníky v Hradci Králové či v Plzni. Akce jsou postupně přidávány do kalendáře akcí na webu agentury CzechInvest. Konkrétně zítřejší veletrh v Jihlavě je určen nejen firmám, ale i obcím a mezi konzultujícími organizacemi budou přítomni také zástupci místních akčních skupin, lokálních organizací, Centra pro regionální rozvoj či Ministerstva kultury a Ministerstva práce a sociálních věcí.

ADK

Reklama

Veletrhy se těší velké oblibě a neustále rostoucímu zájmu. Desítky zájemců se dozvídají cenné informace o možnostech získání finančních prostředků na rozjezd svého podnikání či rozvoj již existujícího projektu. Na veletrzích jsou přítomny různé státní instituce poskytující dotace ze státního rozpočtu i evropských fondů, regionální místní akční skupiny a další poskytovatelé financí, které informují například i o úvěrech apod.

Zdroj zprávy: CzechInvest
czechinvest