Větší transparentnost pro dílnu

active coocpit

Interaktivní softwarové řešení ACTIVE Cockpit od společnosti Bosch Rexroth lze použít v celé řadě oblastí. Po úspěšném uvedení na trh byla přední část softwaru vylepšena a rozšířena na základě zpětné vazby od uživatelů. Přepracovaný základní software 5.0 nabízí více prostoru pro obsah a umožňuje rychlejší a pohodlnější digitální interakci v dílně. Nový koncept navigace, oblíbené položky a možnost vyhledávání widgetů nebo jiného obsahu pomáhají koncovým uživatelům dosáhnout jejich cílů ještě rychleji. Sada nástrojů pro zvýšení produktivity, dostupnosti a nepřetržité optimalizace procesů je doplněna aplikacemi, které umožňují digitálně zaznamenávat, analyzovat a sledovat KPI, anomálie a měření.

active coocpit 5.0 rexroth

Rostoucí konkurenční tlak nutí společnosti neustále zvyšovat svou efektivitu a zároveň provádět technická a organizační zlepšení. ACTIVE Cockpit 5.0 zajišťuje potřebnou transparentnost a interakci na dílně. Software pro velkoplošné dotykové obrazovky propojuje výrobní a firemní IT s lidmi. Činí tak s minimálními administrativními náklady a usnadňuje obsluhu.

Zaměstnanci ve výrobě se tak mohou rychleji, snadněji a cíleněji dostat k relevantním informacím. Integrované aplikace a rozhraní usnadňují identifikaci možných vylepšení. Komunikace mezi aplikacemi pomáhá předcházet plýtvání a chybám odesíláním relevantních dat na správné místo.

Pro rychlejší orientaci a ovládání má ACTIVE Cockpit 5.0 nyní pokročilou navigaci po stránkách, oblíbené a kontextové panely nástrojů a bublinové pruhy. Díky nové koncepci navigace je obsah na obrazovce lépe viditelný a lze k němu přímo přistupovat. Záložky lze definovat kliknutím, později vybrat pomocí navigačního systému stránky nebo nastavit jako úvodní obrazovku.

Další velikosti mřížky s poměrem stran 16:9 nabízejí prostor pro ještě více obsahu widgetů na úvodní obrazovce. Další novinkou je možnost zobrazovat informace o widgetu v poloprůhledné podobě. Tato možnost, kterou lze aktivovat pro konkrétní uživatele, poskytuje lepší přehled. Obrázky a videa lze nyní pohodlně nahrávat, upravovat a umisťovat pomocí nového widgetu typu Media. Nový přehrávač také umožňuje přehrávání obsahu v nepřetržité smyčce. Doplněny byly také poznámky a poznámky.

Flexibilní rozšíření: Přídavné moduly pro základní verzi
Základní software ACTIVE Cockpit obsahuje moduly Dashboard, uživatelské rozhraní správce, pohledy, schůzky a poznámky a také funkci Desklink pro přenos obsahu do rozhraní. Platforma nabízí další moduly, jako je Lean Indicator, Deviation Manager a App Diagram pro zajištění potřebné konektivity s back-endem. Pomocí těchto modulů lze digitálně zaznamenávat, sledovat a řídit kvalitativní a bezpečnostní incidenty a také poruchy. KPI lze také konfigurovat a pohodlně vizualizovat, analyzovat a prezentovat společně s živými daty. Uvedení všech softwarových modulů do provozu nevyžaduje žádné dodatečné programování a konfigurace je snadná.

Tříměsíční zkušební nabídka
Nový základní software ACTIVE Cockpit 5.0 je nyní k dispozici na webu eShop Rexroth. Kdo má zájem, může si objednat i Trial 3M verzi se zkušební licencí na tři měsíce.

activecockpit 5.0 trial

Jako jeden z předních světových dodavatelů technologií pohonů a řízení zajišťuje Bosch Rexroth efektivní, výkonný a bezpečný pohyb ve strojích a systémech jakékoli velikosti. Společnost spojuje globální zkušenosti s aplikacemi v tržních segmentech mobilních aplikací, strojních aplikací a inženýrství a automatizace továren. Bosch Rexroth svými inteligentními komponenty, přizpůsobenými systémovými řešeními a službami vytváří nezbytné prostředí pro plně propojené aplikace. Bosch Rexroth nabízí svým zákazníkům hydrauliku, elektrický pohon a řídicí techniku, převodovou techniku ​​a lineární pohyb a montážní techniku, včetně softwaru a rozhraní k internetu věcí. S pobočkami ve více než 80 zemích vygenerovalo v roce 2021 více než 31 000 zaměstnanců tržby ve výši přibližně 6,2 miliardy eur.

Chcete-li se dozvědět více, navštivtewww.boschrexroth.com

Zdroj zprávy: Bosch Rexroth
rexroth bosch