Virtuální studio na výstavišti v Brně propojí vystavovatele se zákazníky i v době pandemie

studio BVV

Osobní setkávání a dojednávání obchodů na veletrzích se v posledním roce stala nedostupným luxusem. Protože však firmy touží po představování produktů či pořádání konferencí, přichází brněnské výstaviště s možností vysílání z nového virtuálního studia.

Společnost Veletrhy Brno připravila ve spolupráci s firmou Kletch tři balíčky. „Základním je 2D studio, které uspokojí nenáročné klienty. Pro náročnější zákazníky máme připravené 3D studio, které dokonale simuluje realitu,“ řekl obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno Jan Kuběna. Doplnil, že zájemci mohou využít také reálné studio, které se připraví podle požadavků klientů.

virtuální studio BVV

Vysílání, o kterém se zákazníci dozvědí
Podle Kuběny se vysílání nemusí bát ani nezkušené firmy. „Se vším jim pomůže tým profesionálů. Zákazníkům stačí přijít s nástinem vysílání, vše ostatní s nimi doladíme,“ informoval.

Díky vysílání ze studia na brněnském výstavišti získají firmy také rozsáhlou marketingovou podporu. Termín jejich vysílání se tak dostane do povědomí tisícům potenciálních zákazníků. „O streamech budeme informovat na našich sociálních sítích, ale i prostřednictvím direct marketingu,“ podotkl mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek.

studio Brno BVV

Reálný veletrh nahradit nelze
Studio si neklade za cíl veletrhy nahradit. „To ani nejde. Z průzkumů mezi vystavovateli jasně vyplývá, že jim chybí veletrhy, které představují nenahraditelnou formu prezentace. V on-line prostředí zkrátka chybí emoce a budování osobních vazeb,“ upozornil Bílek.

virtuální studio BVV virtuální studio BVV

 

Výhodná nabídka pro vystavovatele
Pro firmy, které se na výstavišti účastnily veletrhů v letech 2017–2020 připravili organizátoři výhodnou nabídku. „Na první vysílání získají slevu 10 %. Navíc o jejich vysílání budeme informovat ještě více našich návštěvníků, a to díky příspěvkům na sociálních sítích veletrhu, na kterém by za normální situace vystavovali,” sdělil Bílek.

BVV virtuální studio

Studio je v provozu od dubna a nachází se v prvním patře administrativní budovy společnosti Veletrhy Brno. Je otevřené jak pro vystavovatele společnosti Veletrhy Brno, tak i pro ostatní firmy. Zájemci o vysílání získají další informace na e-mailu studio@bvv.cz či na webu studio.bvv.cz.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.