Vyšší efektivita pro komerční uživatele: Bosch otevírá profesionální 18V sytém pro profesionální značky

bosch akku 18V

Bosch Power Tools otevírá svou 18 V akumulátorovou platformu dalším profesionálním značkám a přináší revoluci do segmentu akumulátorů pro profesionální uživatele. „Poskytujeme řemeslníkům nářadí, se kterým mohou dosáhnout nejlepších výsledků rychleji, snadněji, levněji a bezpečněji“, říká Lennart de Vet, ředitel společnosti Robert Bosch Power Tools GmbH, odpovědný za Bosch Professional. Důraz je kladen na účinnost a efektivitu. Otevření 18 V akumulátorové platformy nabízí komerčním uživatelům značnou přidanou hodnotu: Prostřednictvím partnerství se společnostmi Brennenstuhl, Sulzer, Klauke, Ledlenser, Lena Lighting, Sonlux a Wagner – všichni odborníci ve svém oboru – nabízí Bosch ještě širší škálu aplikací a ještě větší flexibilitu při použití specializovaných produktů, jako jsou stavební bodové reflektory, vytlačovací pistole na kartuše, akumulátorové hydraulické řezací přístroje a systémy na aplikaci barev. Další výrobci budou následovat.

bosch 18 V

Od nynějška musí profesionál nosit s sebou pouze jeden akumulátor a jednu nabíječku – to šetří čas, místo a peníze. Vršící se, nekompatibilní akumulátory a nabíječky jsou tak minulostí. „Otevření systému Professional 18V je počátečním signálem celosvětového partnerství se silnými profesionálními značkami. Cílem je nabídnout profesionálním uživatelům nejlepší 18 voltový systém napříč mnoha značkami a zeměmi – a tím jim poskytnout další zvýšení efektivity“, říká Lennart de Vet.

bosch akku 18v

 

Partneři a uživatelé důvěřují značce Bosch
Základem akumulátorového systému nezávislého na výrobci je technologie akumulátorů od společnosti Bosch. „Systém Professional 18V nabízí našim uživatelům obrovskou přidanou hodnotu, například díky nejrychlejší době nabíjení na trhu. V souvislosti s našimi vysoce výkonnými pracovními LED reflektory nám bylo jasné: Můžeme spolupracovat pouze s technologickým lídrem“, říká Ralf Nickles z firmy Brennenstuhl. Roman Thönig ze společnosti Sulzer zdůrazňuje flexibilitu a univerzálnost systému: „Systém Professional 18V již obsahuje více než 180 nářadí – a my jsme jeho důležitou součástí. Systém obohacujeme o kompletní sortiment akumulátorových jedno a dvoukomponentních dávkovačů pro značky Cox a Mk.“ Tim Lumme z firmy Klauke sází na sílu systému. „Mnoho našich zákazníků vlastní přístroje Bosch. A s naším novým oranžovým nářadím jim nyní nabízíme jedinečné akumulátorové hydraulické řezací přístroje se zvýšenou bezpečností s trojitou izolací, které jsou provozovány s akumulátory Bosch. To tvoří vysokou přidanou hodnotu.“ Bosch sám do roku 2022 rozšíří segment akumulátorů o 100 přístrojů – a do dvou let tak uvede na trh více akumulátorových přístrojů, než kdy předtím. Podíl bezdrátového elektronářadí se během příštích tří let zvýší ze 60 na 80 procent. „Věříme v inovativní sílu společnosti Bosch a investujeme do systému, který bude v budoucnosti i nadále bezpečný a nejmodernější,“ říká Thomas Willing z firmy Ledlenser. „Náš současný příspěvek je vysoce výkonný reflektor XP30R, který dosahuje nejvyššího světelného výkonu a velmi dlouhého dosahu s dobrou přenositelností.“

Předností systému je také stálá kompatibilita od roku 2008. „Kompatibilita zajišťuje maximální svobodu a jednoduchost. Našim zákazníkům jsme lepší slib dát nemohli“, říká Artur Temnicki ze společnosti Lena Lighting. „Náš nový, kompaktní LED projektor Magnum Future Led XS nabízí řemeslníkům mnoho užitečných funkcí a zajišťuje efektivní a energeticky úsporné osvětlení pro všechny pracovní oblasti.“ Kromě toho v komerčním prostředí hrají důležitou roli kvalita a robustnost. Christian Wöhner z firmy Sonlux: „Akumulátory od společnosti Bosch jsou vyráběny pro náročné požadavky na staveništi – stejně jako náš nový pracovní LED reflektor Gladiator SL I Akku. Rozšiřuje naši rodinu Gladiator SL a je všestranný pomocníkem pro světelnou bezpečnost na staveništi.“ Pro Thomase Jeltsche z firmy Wagner, specialisty na nanášení barev, jsou dostupnost a flexibilita rozhodujícími faktory. „Stejně jako Bosch fungujeme po celém světě a chceme zajistit, aby naši zákazníci měli přístup k nejnovější akumulátorové technologii. Jsme přesvědčeni, že akumulátorové nářadí vám nabízí nejvyšší úroveň flexibility, které se v budoucnu již nebudete chtít vzdát.“

Uživatelé po celém světě již koupili více než 60 milionů komerčních lithium-iontových 18 V akumulátorů od značky Bosch. Bosch a jeho partneři tvoří staveniště budoucnosti bez nutnosti používat nářadí s kabelem.

Další informace o systému Professional 18V – powered by Bosch najdete na www.professional-18v-system.com.

Zdroj zprávy: BOSCH
Bosh