Vystavovatelé MSV 2022: Hexagon – výrobce a dodavatel 3D měřicích systémů pro zajištění kontroly kvality

Hexagon Manufacturing Intelligence je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení pro inspekci kvality a řešeních pro zpracování naměřených dat. Poskytuje měřicí systémy pro celou řadu průmyslových oborů: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělskou techniku, energetiku, elektroniku, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších. Hexagon Manufacturing Intelligence zve k návštěvě své expozice v pavilonu F, na stánku č. 17.

Společnost Hexagon pro návštěvníky letos připravuje prezentaci několika typů měřicích ramen Absolute Arm.

Mimo přenosného dotykového měření bude k vidění špičkový skener AS1 pro rychlé skenování libovolných dílů bez složitých nastavení a plošný skener RS-SQUARED po nejrychlejší skenování velkých ploch.

hexagon

Jako novinku budou mít zákazníci možnost v ČR poprvé vidět nejsnáze přenositelný laser tracker Leica Absolute Tracker AT500 a jako součást robotické buňky Leica Absolute Tracker AT960 se skenerem AS1.

hexagon

Pro skenování malých dílů s přísnými tolerancemi bude součástí expozice skener se strukturovaným světlem PrimeScan.

primescan

Ze stacionárních měřicích strojů návštěvníci uvidí Global S Chrome se skenerem HP-L-10.10, který poskytuje maximální výkon měření a nabízí i široké možnosti automatizace a integrace do výrobních buněk. Skener HP-L-10.10 kombinuje vysokou přesnost a rychlost skenování. V kombinaci se softwarem PC-DMIS operátorům významně ulehčuje přípravu měřicích programů tvarových dílů.

Skener HP-L-10.10

Dalším exponátem bude multisenzorový měřicí stroj Optiv M 3.2.2 Vision+ kombinující optické a dotykové měření, který nachází své využití při měření dílů s velmi malými prvky.

Optiv M 3.2.2 Vision+

Více informací najdete na www.hexagonmi.com

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.