Vystavovatelé na MSV 2022: FORTE-WESPA ROKYCANY se stará o kompletní vybavení řezáren

pila forte-wespa

Česká firma FORTE-WESPA ROKYCANY s. r. o. vznikla v roce 1992. Zabezpečuje kompletní vybavení řezáren od výkresové studie až po realizaci. Hlavním programem je výroba pilových pásů na kov v šířkách od 6 do 80 mm. Všechny pilové pásy prochází kontrolou na špičkových měřících přístrojích. Pásy jsou určeny na dělení oceli, neželezných kovů, nerezové a kyselinovzdorné oceli, titanové a speciální bronzy, umělé hmoty i dřeva až po těžko obrobitelné zvláštní slitiny.

Forte-wespa

Odborní pracovníci doporučí zákazníkovi na základě jeho technických údajů (velikost a tvar řezaného materiálu, druh materiálu) nejvhodnější pás na řezání. Kombinací různých šířek pásů, tvaru zubů, úhlu třísky a rozvorem zubů jsou výrobní možnosti tak veliké, že pokryjí nejrůznější požadavky výroby. Na základě požadavků trhu firma rozšířila sortiment o pilové pásy speciálně na dřevo, nástroje pro dřevozpracující průmysl, pilové kotouče na kov a dřevo. Další speciální pásy dokáže vyrobit na přání zákazníka.

wespa pila

Pásová pila Forte SBA 361/S 

Společnost působí také v oblasti pásových pil na kov. Instalace strojů i servis zabezpečuje vlastními servisními techniky. Svým zákazníkům nepřináší jenom profesionální řezací techniku špičkových značek, ale i kompletní, okamžitý a profesionální servis. Po celou dobu svého působení na trhu se firma neustále snaží o zlepšování služeb svým zákazníkům. Kvalita je pro ni prostředek, jak zvýšit životnost práce a hodnotu značky.

Expozici FORTE-WESPA ROKYCANY najdete v pavilonu V, stánek č. 119.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.