Vystavovatelé na MSV 2022: HESTEGO – Inovace v systému vynuceného pohybu dílů teleskopického krytu

Firma HESTEGO a.s. je ryze českou společností, působící na trhu již více než 27 let. Je silným partnerem v dodávkách krytování strojů pro firmy vyrábějící obráběcí, tvářecí stroje a strojní průmyslová zařízení. Výrobkové portfolio tvoří jak teleskopické kryty, krycí skládané měchy, tak i ochranná bezpečnostní skla či rolety.

Společnost HESTEGO a.s. představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně novinku v systému vynuceného pohybu (synchronizace) dílů teleskopického krytu.

hestego

Jedná se o použití řemenových modulů s předem definovanou tuhostí a zatlumením. Systém najde využití zejména u teleskopických krytů obráběcích strojů s větším zdvihem a v náročných aplikacích obrábění, kde je nutné minimalizovat rázy a vibrace z pohybu teleskopického krytu.

Kryty s novým systémem se vyznačuje kultivovaností chodu bez chvění. Absence vůle v mechanizmu, která běžně způsobuje rázy při reverzaci pohybu pohybové osy, dělá z krytu ideálního partnera pro váš stroj. Pro více informací navštivte stánek 097 v pavilonu P.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.