Vystavovatelé na MSV 2022: IMT – Rentgenová, CT a optická inspekce

IMT

Na stánku F 32 u společnosti IMT Technologies & Solutions s.r.o. můžete letos narazit na průmyslový rentgen Yxlon Cheetah. Společně s propojením s CT rekonstrukčním software od Volume Graphics můžete nahlídnout pod pokličku nejen obráběných dílů a zajistit tak dokonalou kvalitu vašich výrobků. Nabízíme široké portfolio rentgenových stanic pro testy od nejjemnějších detailů po složité a objemné výrobky a jejich NDT kontrolu touto metodou.

IMT

Na stánku představíme také novinku v portfoliu, a to autonomní optickou inspekci Inspekto S70. Toto inspekční zařízení pro kontrolu široké škály defektů pracuje na bázi algoritmů umělé inteligence, které výrazně urychlují nastavení inspekčních podmínek. Zařízení hledá odchylky od databáze zlatých vzorků a následně na ně upozorňuje.

Inspekto S70

 

Optickou kontrolu bude na MSV zastupovat také digitální mikroskop Omni 3 od dodavatele Ash. Digitální mikroskop Ash, který má zobrazení ve full HD, dokáže mimo jiné kontrolované výrobky měřit, a to i v ose Z.

průmyslový mikroskop omni 3 IMT

K dispozici bude zájemcům vysoce odolná průmyslová keramika Doceram, u které budete moci vyzkoušet její odolnou při crash testu. Keramické komponenty se dají využít především jako centrovací prvky, doplňky pro průmyslovou automatizaci a testovací konektory.

Všechny naše exponáty i naše odborníky najdete v hale F na stánku 32, těšíme se na vaši návštěvu.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.