Vystavovatelé na MSV 2022: RENISHAW – Pětiosý odměřovací systém REVO

RENISHAW

Systém REVO® umožňuje vysoce výkonné skenování, bezdotekovou kontrolu a analýzu drsnosti povrchu jediným strojem CMM. Systém REVO používá měřicí technologii synchronizovaného pohybu 5 řízených os, která při velmi vysokých rychlostech CMM minimalizuje dynamické efekty setrvačných hmot stroje.

Fotogalerie expozice RENISHAW z MSV 2021

Zatímco hmoty měřicího stroje se pohybují pomalu v lineárních osách, lehká hlava REVO-2 vykonává rychlé rotační pohyby. K hlavě patří i unikátní snímací sonda citlivá na velikost přítlaku, která dále zvyšuje přesnost a výkon měření. A navíc je systém řešen jako variabilní stavebnice výměnných modulů, které lze snadno měnit v jednoduchém zásobníku.

Fotogalerie expozice RENISHAW z MSV 2021

5osý měřicí systém REVO nabízí: měření kvality povrchu a rozměrovou kontrolu – zkrácení doby cyklu o 15 % až 50 % – maximalizaci výkonu, minimalizaci investic.

Sonda OSP60 s technologií SPRINT
Snímací systémy s technologií SPRINT™ umožňují díky unikátní technologii v sondě OSP60 provádět přímo na CNC obráběcích strojích velmi rychlé a přesné měření dílce.

Sonda OSP60, která je mimořádně citlivá na povrchové vibrace a schopná detekovat submikronové pohyby hrou doteku sondy zachytí každou sekundu 1000 skutečných 3D datových bodů. Sonda OSP60 poskytuje přesné skenování a měření bodů. Společně s technologií SPRINT je ideálním řešením pro řadu různých průmyslových aplikací.

Sonda OSP60 s technologií SPRINT, obsahující unikátní konstrukci snímače, představuje vynikající, vysoce rychlý a vysoce přesný snímací systém pro CNC obráběcí stroje. Vhodná je pro nejrůznější průmyslové aplikace, pracuje se softwarem SupaScan a Productivity+™ Scanning Suite. OSP60 může pracovat také jako spínaná doteková sonda ve spojení se softwarem Inspection Plus pro OSP60, kdy nabízí stávajícím uživatelům spínaných dotekových sond Renishaw okamžitou časovou úsporu cyklu.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.