Vystavovatelé na MSV 2022: Sariv-Němčík s.r.o.: Prodejce nářadí, nástrojů a spojovacího materiálu

sariv

Společnost Sariv-Němčík s.r.o. je česko-italská společnost, která byla založena v roce 1996 italským výrobcem trhacích nýtů a nýtovacích matic, společností Sariv s.r.l. a Jiřím Němčíkem. Původní sortiment byl postupem času pravidelně rozšiřován a dnes se díky více než 25letým zkušenostem firma řadí mezi významné distributory nýtů, nýtovacích matic, lisovacích a přivařovacích prvků a dalšího spojovacího materiálu.

sariv logoV současné době má společnost Sariv-Němčík s.r.o. dvě samostatné zahraniční pobočky, Sariv spol. z o.o. v Polsku a Sariv s.r.o. na Slovensku. Obě pobočky disponují vlastním skladem a spolu s centrálou v Ostravě Kunčicích umožňují rychlé vykrývaní objednávek v regionu střední Evropy.

sariv

V roce 2005 byla založena dceřiná společnost Hondra Automotive s.r.o., která se zabývá výrobou plných a polodutých nýtů a dále výrobou výkresových spojovacích dílů na dlouhotočných soustružnických automatech. Výrobky jsou dodávány zákazníkům v České republice, Itálii, Polsku, Lotyšsku a na Slovensku, přičemž zhruba 60 % produkce tvoří export.

Svým zákazníkům společnost nabízí maximální péči. Samozřejmostí je nejen rychlé zpracování požadavků zákazníků a vykrývání objednávek, ale také pravidelný kontakt s obchodním zástupcem, servis a technické poradenství.

Expozice firmy z veletrhu AMPER 2022

Od roku 2003 je společnost držitelem certifikátu kvality ISO 9001. V roce 2018 byla dostavěna nová hala v Ostravě Kunčicích, která se stala naší novou provozovnou.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.