Vystavujete na MSV? Zvyšte obchodní efekt!

Logo MSV

Mnoho firem, které vystavují na Mezinárodním strojírenském veletrhu, neumí správně přilákat návštěvníky na svůj stánek. Neumí se vyrovnat s konkurencí a spoléhá na štěstí a kolemjdoucí návštěvníky. Obchodní efekt z veletrhu, tj. počet úspěšných kontraktů nebo slibných obchodních kontaktů, tak firmy nechávají náhodě. Přitom je jasné, že právě na veletrhu se setkává nejvíce konkurentů na jednom místě a na “náhodné kolemjdoucí” číhají všechny firmy. Ostatně, proto tam návštěvníci chodí.

Jak dostat ty správné návštěvníky na stánek?
Je mnoho způsobů, jak na stánek přitáhnout ty správné návštěvníky. Sběrače propisek, tašek a prospektů tím ovšem nemyslíme. Firmám by mělo jít hlavně o zákazníky, kteří představují potenciál k uzavření kontraktu. Jak právě tyto zájemce dostat na stánek?

Jedna z nejefektivnějších metod je foto reportáž pořízená hned v prvním dni veletrhu, která může oslovit ty, kteří se na veletrh chystají ve zbylých 4 dnech. Takové reportáže vám chceme nabídnout. Znáte je z našich předchozích veletrhů MSV, FOR INDUSTRY, Stainless nebo ze Zákaznických dnů Tajmac-ZPS a mnoha dalších akcí. Náš portál Zakazka.cz je na trhu již 19 let a od počátku své existence se aktivně účastní těchto veletrhů a pomáhá vystavovatelům i návštěvníkům mít co největší přínos z veletrhu.

Další výhody
Výhodou reportáže je, že zůstane i dlouhé roky po skončení veletrhu a stále tak pomáhá vystavovateli upozorňovat na svou značku a na produkty, které nabízí. Veletrh dávno skončí, ale reportáž stále pomáhá značce, ukazuje se při vyhledávání na Internetu a v neposlední řadě poskytuje informace o vaší firmě a vašich produktech i těm, kdo se na veletrh nedostali. Dá se říci, že neexistuje účinnější a současně levnější způsob prezentace firmy, než je reportáž z významného veletrhu, která vyjde na specializovaném strojírenském portálu, jako je ten náš.

expozice Mag Centrum

 

Za 20 let existence naší společnosti Dynatron s.r.o. jsme se zúčastnili 59 veletrhů technického typu, takže máme vše, co potřebujete – zkušenosti, techniku, šikovné pracovníky a know-how. Oproti jiným médiím máme navíc tu výhodu, že jsme strojaři jako vy. Naši pracovníci si prošli praxí ve strojírenské výrobě a v managementu strojírenských firem. Víme přesně, co potřebujete, co zajímá vaše potenciální zákazníky a jak se prodává ve strojírenském segmentu. Máme k dispozici portál, který navštěvuje vaše cílová skupina, který má skvělou návštěvnost a 19tiletou tradici na trhu.

E-TURN 40

Dobře, kolik to stojí?
Správný dotaz, ale k určení ceny je třeba znát rozsah, tj. velikost vaší expozice, počet strojů a zařízení a podobné věci. Naštěstí existuje způsob, jak se cenu dovíte rychle. Stačí nám ihned napsat nebo zatelefonovat. Kontakty najdete zde. Objednávky přijímáme až do úterý 8.10.2019, ale čím dříve se ozvete, tím dříve vaše reportáž může být pořízena a zveřejněna a tím větší je šance, že pozitivně ovlivní i návštěvnost na vašem stánku na veletrhu.

Pište tedy nejlépe ihned na info(zavináč)zakazka.cz a kromě kontaktů uveďte počet a typ exponátů. Ozveme se vám nejpozději v řádu hodin.

Těšíme se na setkání na veletrhu!