Vzdělávejte se s TÜV SÜD CZECH i v novém roce

tuv

Společnost TÜV SÜD CZECH se dlouhodobě věnuje vzdělávání v oblasti, která je pro nás již více než 150 let domácím hřištěm. Mnohaleté zkušenosti v oblasti certifikací, technických inspekcí a testování rozvíjíme v celé řadě moderních a technologicky náročných oborech. V našich kurzech se opíráme především o znalosti zkušených profesionálů, kteří disponují aktuálními informacemi a praktickými dovednostmi.

Pod značkou Akademie TÜV SÜD se zaměřujeme primárně na specifické technické oblasti, nicméně disponujeme zkušenostmi a kvalitními referencemi také z realizace služeb v tzv. soft skills.

katalog vzdělávání TUV SUD

V aktuálním vydání katalogu pro rok 2021 naleznete portfolio tzv. otevřených vzdělávacích kurzů včetně informací o tom, komu je daný produkt primárně určen. Vedle této standardizované nabídky jsou naši odborníci a lektoři schopni – na základě detailní analýzy Vašich potřeb – sestavit a zrealizovat program komplexního, vysoce profesionálního firemního vzdělávání ve Vašem konkrétním prostředí. V současné době probíhají naše školení i online.

Katalog vzdělávání je dostupný tady (PDF).