Works L&W group na FOR INDUSTRY 2018

Společnost Works L&W group s. r. o. se sídlem v Hradci Králové se letos zúčastnila veletrhu FOR INDUSTRY poprvé.

Od účasti na veletrhu FOR INDUSTRY 2018 firma očekává zejména možnost rozšíření počtu svých zákazníků, kterým chce nabídnout služby založené na bohaté praxi, odborných zkušenostech a potřebných technologiích v oblasti manipulací s těžkými břemeny, a to zejména se stroji, s částmi těžkých konstrukcí a technologickými zařízeními středních a větších celků…

Tyto služby vyžadují preciznost, vysoký ohled na bezpečnost práce, sofistikované výpočty a zejména odbornou zkušenost. Works L&W group s. r. o. má za sebou úspěšné projekty spojené s instalací technologií na mnoha velkých projektech, které realizovala pro norské, turecké, španělské, dánské a jiné zahraniční nebo nadnárodní firmy.

Instalace strojů jako žádaná služba
Společnost Works L&W group s. r. o. dokáže spolehlivě a operativně zajistit dopravu a instalaci obráběcích center, CNC soustruhů, laserových pálicích strojů a dalších rozměrných zařízení s vyšší hmotností, což uvítají zejména firmy investující do nových technologií ve svých produkčních halách.

Dalším oborem firmy je kompletní zajištění dodávek potrubí, ocelových konstrukcí a technologických zařízení, jejich výroba, montáž a technicko-inženýrské služby. Výroba z nerezových ocelí je prakticky každodenní rutinou pro inženýry a pracovníky firmy Works L&W group s. r. o.

Kontakt:
Web: www.wlwgroup.cz/kontakt
E-mail: spectech@wlwgroup.cz
Tel: +420 498 522 111