Začíná BLECHEXPO – mezinárodní veletrh zpracování plechů

blechexpo

V německém Stuttgartu se ve dnech 5.-8. listopadu 2019 koná mezinárodní veletrh BLECHEXPO, na kterém budou vystavovat i některé české firmy.

Podrobnosti o mezinárodním veletrhu BLECHEXPO 2019 naleznete na oficiálních stránkách akce. Současně s BLECHEXPO probíhá i veletrh svařování a spojování Schweisstec. Pro zájemce z řad strojírenských firem je tak k dispozici komplexní nabídka technologií pro zpracování plechů, trubek a profilů. Do Stuttgartu přijede přibližně 1 500 vystavovatelů, prodaná podlahová plocha se zvýšila o 15 procent a zvýšil se také počet zemí, z kterých přijíždějí vystavovatelé i návštěvníci. Oba veletrhy se konají ve dvouletém cyklu a letos se podařilo zaplnit 9 hal.

Blechexpo

Na BLECHEXPO 2019 se chystají i české firmy. Z našich obchodních partnerů to jsou především SP-Tech a DK Machinery, ale ve Stuttgartu potkáte i další české firmy, jako například Železárny Velký Šenov, Techno Park Servis, GMA Stanztechnik Kaplice, Houfek, N.KO, MGM, PTV, Vanad 2000 nebo BILSTEIN CEE.

SP-Tech
Firma bude vystavovat automatická obráběcí centra Salvagnini (hala 1, stánek 1608), stroje pro zalisování spojovacího materiálu HAEGER (hala 1, stánek 1505), brousící a odjehlovací stroje COSTA LEVIGATRICI (hala 11, stánek D25) a k vidění bude vlastní unikátní řešení broušení robotem.

Salvagnini

DK Machinery
Firma představí nejvyšší řadu laserových pálících strojů Mitsubishi GX-F s vlastním fiber rezonátorem a plechotvářecí stroje Baykal. V nabídce nebude chybět ani řezací stroj DANOBAT, který je určen pro laserové řezání ze svitku plechu.

Mitsubishi GX-F