Zbrusu nové samoostřicí brusivo Mirka Galaxy

servind

S přicházejícím jarem přináší Servind, autorizovaný distributor finského producenta brusiv, leštění a strojků pro broušení a leštění, zbrusu nové inovativní brusivo Galaxy, které propojuje účinnost s dlouhou životností. Za tím stojí použití zcela nového samoostřicího keramického zrna, ochranná vrstvá odolná proti zanášení a nová konfigurace odsávacích otvorů Multifit.

Keramická zrna brusiva Galaxy jsou navržena tak, aby během broušení, kdy dochází k jejich rozpadu, vytvářela nové a nové ostré vrcholy, které tak prodlužují životnost brusiva.

Mirka Galaxy

Brusivo Galaxy využívá nový koncept Multifit společnosti Mirka pro konfiguraci otvorů. Díky tomuto systému, s optimalizovaným rozmístěním otvorů pro odsávání, lze brusivo umístit na podložný talíř bez nutnosti přesného usazení. Univerzální konfigurace otvorů Multifit rovněž umožňuje efektivní odsávání po celé ploše brusiva, což napomáhá prodloužení jeho životnosti a dokonalému odvádění prachu z brusné plochy.

Nové brusivo je navíc vybaveno speciální povrchovou úpravou proti zanášení.

Řada Mirka Galaxy s fóliovým nosičem je k dispozici v rozsahu hrubostí od 40 až po nejjemnější 2000. Jedná se o víceúčelové brusivo, ideální pro broušení měkkých i tvrdých materiálů s dlouhou životností a vynikající odolností proti zanášení. Díky tomu je brusivo vhodné pro různé aplikace od autoopravárenství, přes stavbu lodí, až po dřevařský průmysl.

Zdroj zprávy: Servind
servind