Zítra začíná Mezinárodní železniční veletrh Rail Business Days 2024

rail business days

Letošní Rail Business Days se koná od úterý 11. června do čtvrtka 13. června, a to v Trojhalí Karolina v Ostravě. Pro registrované návštěvníky je připraveno několik konferencí a pro ostatní jsou zde bohaté vnitřní i venkovní expozice firem, které představují své produkty a služby zaměřené na železniční dopravu a související záležitosti. Z hlediska obchodních příležitostí to může být zajímavá akce i pro strojírenské firmy, které hledají kooperační zakázky, vytížení výrobních kapacit nebo nový výrobní program.

Fotogalerie venkovních prezentací na Rail Business Days 2023 (Foto: Zakazka.cz)

Rail Business Days představuje jedinečnou příležitost pro sdílení znalostí, diskusi o aktuálních trendech a prezentaci nejnovějších technologických inovací v oblasti železniční dopravy. Veletrh poskytuje prostor pro setkání významných hráčů v železničním průmyslu, nabízí možnost navázání nových obchodních vztahů a prohloubení stávajících partnerství.

Fotogalerie vnitřních expozic na Rail Business Days 2023 (Foto: Zakazka.cz)

Mezi hlavními lákadly veletrhu jsou:

1. Vystavené vlaky na kolejích: Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost vidět a zkoumat nejmodernější vlakové technologie přímo na kolejích. Od jednotek pro osobní dopravu až po nákladní exponáty. V letošní roce nabídne veletrh ihned tři premiérové kousky, které návštěvníci uvidí vůbec poprvé. Jednotlivé exponáty budou představeny již brzy.

2. Široká škála vystavovatelů: Rail Business Days 2024 představí širokou škálu vystavovatelů z různých zemí i oblastí železničního průmyslu. Od výrobců vozidel, jejich dodavatelů až po poskytovatele infrastrukturních řešení. Pro velký letošní zájem otevíráme druhou výstavní halu. Aktuální seznam vystavovatelů je dostupný na oficiálních stránkách veletrhu.

3. Interaktivní prezentace a workshopy: V rámci veletrhu budou mít návštěvníci možnost účastnit se odborné konference, česko-polské konference, které pokryjí širokou škálu témat od udržitelnosti, energetiky až po digitální transformaci železničního průmyslu.

Zveme na veletrh Rail Business Days 2024

Náš portál Zakazka.cz je mediálním partnerem veletrhu a srdečně vás zve na zajímavý veletrh, který nabízí spoustu zajímavostí a bohatý program. Ani na letošním ročníku Rail Business Days nebudou chybět oblíbené ukázky moderních lokomotiv a vlakových souprav. Například firma DAKO-CZ se pochlubí renovovanou legendou – Slovenská Strela a dalším z mnoha magnetů veletrhu bude i 1. bateriový vlak v ČR.

Fotogalerie vlakových souprav a lokomotiv na Rail Business Days 2023 (Foto: Zakazka.cz)

 

Více informací o veletrhu Rial Business Days 2024 najdete na webových stránkách pořádající agentury Via Pro Motion.

VIA PRO MOTION