Zpravodaj MSV 2016 do vašeho e-mailu

Zpravodaj MSV

Zpravodaj MSV je komfortní služba pro strojaře, kteří se na MSV z nějakého důvodu nedostanou nebo navštíví mezinárodní strojírenských veletrh v pozdějších dnech.

Strojírenský portál ZAKAZKA.cz je mediálním partnerem MSV již 16 let a během veletrhu na něm vychází řada velmi podrobných foto a video reportáží z nejzajímavějších expozic. Nicméně, žijeme v uspěchané době a řada strojařů by podle našeho loňského průzkumu přivítala i kratší a koncentrovanější formu zpravodajství, které by upozorňovalo na nejzajímavější exponáty během dne a pokud možno i na mobilu.

Proto jsme připravili sadu 7mi e-mailových zpravodajů (newsletterů), z nichž 5 bude vycházet postupně v každém dni veletrhu a pomocí fotografie a krátkého textu bude informovat o zajímavostech a novinkách každého dne. Newslettery jsou přizpůsobeny i pro mobilní zařízení, takže je lze číst buď pohodlně na PC nebo operativně na mobilu či tabletu.

Pro registraci k odběru použijte formulář na pravé straně portálu ZAKAZKA.cz, kde stačí zadat svoji e-mailovou adresu a následně pomocí potvrzovacího e-mailu schválit zasílání.

Nulté číslo Zpravodaje MSV vyjde večer 19.9.2016
1. číslo vyjde 4.10.2016 7:00
2. číslo vyjde 5.10.2016 7:00
3. číslo vyjde 6.10.2016 7:00
4. číslo vyjde 7.10.2016 7:00
5. číslo vyjde 8.10.2016 7:00
Závěrečné číslo Zpravodaje MSV vyjde cca do 14 dnů a bude obsahovat i část zpracovaných statistik z veletrhu.

Žádné riziko SPAMU!
Váš e-mail je u nás v naprostém bezpečí a v žádném případě neposlouží pro jakékoli další nabídky a také nebude nikam předán. Z odběru se můžete kdykoli a velmi snadno odhlásit. Stačí jednou kliknout do patičky kteréhokoli Zpravodaje, kde je odhlašovací odkaz a tím je vše vyřízeno. Vaše e-mailová adresa bude automaticky smazána z naší databáze. Pokud registraci necháte i po MSV 2016, zůstane Vám na příští rok, a to za stejných podmínek, takže na podzim roku 2017 vám automaticky přijde opět nulté číslo a tak podobně. To je vše. Prostě respektujeme vaše soukromí a klid.