Zveme na webinář o plánování výroby

Minerva

Společnost Minerva organizuje za podpory obchodního partnera Siemens PLM Software webinář, kde představí nástroj pro pokročilé plánování výroby, APS Simatic IT Preactor a své bohaté zkušenosti s implementacemi. Webinář je ZDARMA a uskuteční se 2.4.2019 od 13 – 14 hod. Minerva je jediným aktivním partnerem Siemens PLM Software v oblasti APS Simatic IT Preactor v regionech Česká a Slovenská republika. V případě zájmu se zaregistrujte na níže uvedených odkazech.

Pokročilé plánování a rozvrhování výroby s APS systémem SIMATIC IT Preactor
Operativní plánování respektující všechna kritická omezení a vytvoření reálného, spolehlivého plánu výroby je základním předpokladem každého výrobce pro dosažení plynulé, optimalizované výroby s jistotou splnění termínů dodání zákazníkům. Plánování je velice komplexní disciplína, a proto se dnes neobejde bez podpory sofistikovaných softwarových nástrojů. Těmi jsou systémy APS – Advanced Planning and Scheduling.

webinář minerva

Mezi nimi vyniká řešení SIMATIC IT Preactor od společnosti Siemens. Registrujte se na webinář Efektivní plánování výroby s APS SIMATIC IT Preactor. Ukážeme vám, že toto řešení pro váš podnik představuje skutečnou konkurenční výhodu bez ohledu na to, zda jste malý nebo střední podnik, či velká nadnárodní společnost.

webinář minerva

Zaznamenejte si do kalendáře
APS Simatic IT Preactor
Webinář | 2. dubna | 13:00 – 14:00

Zaregistrujte se ještě dnes
Registrace je zcela zdarma a účastníci webináře tudíž nic neplatí. Kliknětě tady a zajistěte si účast na webináři.