Zvyšte obchodní efekt vaší účasti na MSV 2021 a přilákejte více návštěvníků na stánek

MSV

Pokud jste firma, která vystavuje na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně, určitě jste se již postarali o výstavbu expozice, máte zajištěnou dopravu vystavovaných exponátů, noclehy pro tým obchodníků a vedení firmy.

Také jste asi pozvali na svou expozici vaše zákazníky, ale nezapomněli jste na něco?

tajmac

 

Přicházejí zlé časy
Nedostatek čipů likviduje evropský automobilový průmysl, na kterém je závislá i značná část strojírenských firem. V ohrožení jsou nejen automobilky, ale i jejich dodavatelé a tím i dodavatelé technologií pro tyto firmy. Mnoho firem vyrábí stroje a zařízení nebo dodává různé služby pro firmy kooperující v rámci automotive. Náprava současného stavu údajně potrvá až do roku 2023. Firmy drtí emisní povolenky, rostoucí cena energií, prudké zdražování materiálu a aby toho nebylo málo, komplikuje se výroba a dodávky hliníku, protože Čína prudce omezila těžbu hořčíku (exportuje 90% světových potřeb), který je nezbytný pro výrobu hliníkových slitin. Kovoprůmysl je na hořčíku závislý, a to nejen v oblasti automotive, ale i v letectví a mnoha dalších oborech, kde se jeho slitiny používají.

Taková situace tady dlouho nebyla. I hospodářská krize v letech 2008-2010 měla jednodušší příčiny a tudíž i snadnější a tím i kratší ozdravný proces. Dají se tedy očekávat vážné hospodářské a ekonomické problémy a pro řadu firem i velmi vážné zakázkové obtíže.

msv

MSV 2021 – extrémně důležitá šance na dobré obchody
Možná na dlouhou dobu si firmy budou muset vystačit s tím, co mají, se smluvně dobře zajištěnými obchody s partnery, kteří jsou na tom velice dobře s odbytem a které nadcházející potíže nepoškodí. Každý obchod, který se podaří uzavřít do konce toho roku, může rozhodnout o přežití firmy a zajištění jejího fungování na další měsíce.

Nikdy nebylo důležitější uspět na veletrhu!
Proto je třeba využít všechny šance na tomto veletrhu a získat maximum zakázek a kontaktů na NOVÉ potenciální klienty. Rozhodně nebude stačit dlouholetý zvyk, kde se na stánek pozvou bývalí zákazníci a potenciální zájemci s kterými se již o něčem jednalo.

mas kovosvit

 

Co vám nabízíme?
1) Silnou mediální podporu vaší účasti na MSV.
2) Zvýšení relevantní návštěvnosti vaší expozice na MSV 2021 (až v řádu desítek procent!).
3) Tu nejlepší mediální komunikaci s přesně specifikovanou cílovou skupinou – s manažery ve strojírenském segmentu.

Jsme strojaři z výrobní praxe a jsme 21 let na trhu. Zhruba stejnou dobu (20 let) jsme mediálními partnery Brněnských veletrhů – MSV, Stainless, IDET a dalších (INVEX, TOP Technology). Specializujeme se výhradně na strojírenství. Umíme přesně to, co potřebujete a můžeme se prokázat referencemi od předních českých i světových firem. Máme rozsáhlé praktické zkušenosti z výroby a obchodu, ale také umíme naše znalosti předat formou školení a kurzů.
dynatron kurzy

 

Co byste měli udělat?
Nejlépe hned, ale jestli toho máte moc tak klidně i během příštích dnů, nám napište. Stačí poslat krátký NEZÁVAZNÝ e-mail na naši adresu info(zavináč)zakazka.cz, kde bude pouze kontakt a kratičký výpis exponátů, které chcete vystavovat a zeptejte se, co konkrétního bychom pro vás mohli udělat. To je všechno. Zabere Vám to 5-10 minut, ale může vám to pomoci maximalizovat obchodní efekt letošního veletrhu. Za e-mailový dotaz nic nedáte. Není to objednávka, je to jen nezávazný dotaz. Tato nabídka končí ve čtvrtek 4.11.2021.

Co bude následovat?
Jakmile obdržíme váš nezávazný(!) e-mail, zareagujeme v řádu hodin (veletrh je za 8 dní, takže není času nazbyt) a zkontaktujeme se s vámi. Pošleme vám nabídku, která bude připravena individuálně na míru vaší firmě a vaší expozici na MSV 2021. Součástí nabídky bude vysvětlení všech přínosů pro vaší firmu, podrobné vysvětlení našich postupů, časová osa našich kroků pro zajištění vašeho maximálního profitu na MSV 2021, reference a samozřejmě cena, které se nemusíte nijak obávat, protože ceny jsme letos nastavili vzhledem k obtížné situaci opravdu nízko. Pokud vám nabídka bude vyhovovat, dohodneme se na ceně a můžeme začít pracovat na zvýšení zájmu o vaši expozici a vaše produkty. Využijte této příležitosti! Našim hlavním cílem je, abyste na veletrhu uspěli, přežili nastávající zlé časy a stali se našimi stálými zákazníky na příštích ročnících MSV.

SPĚCHÁ TO! NAPIŠTE NÁM!

info(zavináč)dynatron.cz

logo dynatron


Články na podobné téma:
Fotogalerie nejzajímavějších expozic českých firem na veletrhu IDET 2021
Prošlápněte nové obchodní cesty aneb Kontakt-Kontrakt 2021 při MSV v Brně
Tajmac-ZPS na MSV 2019
Nové stroje od Kovosvit MAS
R.D.I. na MSV 2019