Robust Feed – připraven na všechno

Pracujete v těch nejnáročnějších podmínkách a potřebujete zařízení, které si můžete vzít s sebou kamkoli. Proto jsme vytvořili Robust Feed – nejodolnější, nejergonomičtější a nejvýkonnější podavač drátu vůbec. Prach. Nárazy pádem. Bahno. Déšť. Pořád ve hře. Jste svařeč a nebojíte se ušpinit.

ESAB Robust Feed

NEVÍDANÝ VÝKON
Nová kladka precizně vyrobená z hliníku podává pevný drát o průměru až 2,0 mm a plněný drát až o průměru 2,4 mm při rychlostech od 0,8 do 25,0 m/min. Při výměně cívky můžete nový drát podávat i bez otevření kladky. Co se týče výkonu, Robust Feed funguje snadno na 550 A při 50% zatížení, na 500 A při 60% zatížení a na 400 A při 100% zatížení. Má tedy takovou produktivitu, jako jen několik málo dalších podavačů na trhu.

ROBUST FEED PRO + WARRIOR™
Zdroje ESAB Warrior pro svařování ve více procesech nabízejí spolehlivý, solidní výkon. Kombinují nejnovější invertorové technologie s vysokým 60% pracovním cyklem při maximálním dovoleném zatížení a uživatelsky přívětivé, přehledné ovládací prvky.

  • Určeno pro svařování metodou MAG/MIG, plněnými elektrodami, MMA, Live TIG a procesy obloukového drážkování stlačeným vzduchem uhlíkovými elektrodami při zatížení až 500 A.
  • Celá řada možností u svařování metodou MMA s vynikajícímielektrodami typu 7018 a 6010.
  • K dispozici je kompletní sortiment příslušenství včetně podavačů drátu, chladičů vodou a svařovacích a drážkovacích hořáků.
  • Ochranné krytí IP23 pro nepříznivé venkovní prostředí.

Robust FEED

Oficiální stránky produktu a možnost objednání naleznete zde.