Služby

Prodej strojů
Na serveru Zakazka.cz byl náš vlastní prodej použitých strojů zrušen, takže přijímáme reklamy pouze jako standardní zveřejnění placených zpráv a PR článků (viz níže).

Reportáže z akcí
Jednotná cena pro celé území ČR je 30.000 Kč + DPH za výjezd. Výsledkem je reportáž umístěná na našem portálu a postoupení všech fotografií a natočených videí pro další použití klientovi. Naše reportáže vypadají takto. Ceny reportáží na veletrzích jsou individuální. Služba automaticky obsahuje i reklamu před akcí.

Reklamní bannery
Server Zakazka.cz nabízí umístění reklamních bannerů, a to jak ve formě statických obrázků (JPG), tak animovaných). Ceny bannerů se liší jednak podle jejich umístění a velikosti a jednak podle doplňkových služeb.

Základní boční banner
Velikost: 130 x 230 px Formát: JPG Max. velikost: 20 KB Cena: 10.000 Kč / měsíc

Animovaný boční banner
Velikost: 130 x 230 px Formát: GIF Max. velikost: 30 KB Cena: 15.000 Kč / měsíc

Velký TOP banner
Velikost: 930 x 330 px Formát: JPG, PNG Max. velikost: 55 KB Cena: 50.000 Kč / měsíc

Tyto ceny obsahují i další služby, které vám nabídneme při obchodním jednání o vaší zakázce. Uvedené ceny jsou standardní a platné pro tento. Pro inzerenty, kteří u nás inzerují opakovaně, máme připravené výrazné slevy a řadu nadstandardních služeb. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi odpovíme na vaše dotazy nebo pomůžeme s hledáním vhodného řešení pro vaši firmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zveřejnění tiskových zpráv a PR článků
Jedná se o klientem dodané texty. Jednotná cena za zveřejnění je 12.000 Kč + DPH za 1 ks článku. Články výlučně s obsahem na téma strojírenství. Na našem webu nezveřejňujeme články z jiných oborů, a to ani za úplatu!

Napsání odborného článku
Jednotná cena 22.000 Kč + DPH. Pouze pro články o strojírenských firmách nebo strojírenských technologiích. Reportáže z veletrhů a promoakcí na území ČR od 26.000 Kč + DPH. Další dle dohody a dodaných podkladů. Napsání článku obsahuje i zveřejnění zde na našem serveru v příslušné rubrice a dle dohody i možnost zajištění e-mailové distribuce cílovým firmám. Jsme schopni zajistit i další doprovodné služby.

Máte zájem o naše služby? Volejte +420 603 86 95 86 nebo nám napište na info(zavináč)zakazka.cz