Služby

Prodej strojů
Na serveru Zakazka.cz můžete prodat svoje nepotřebné stroje a zařízení několika různými způsoby. Prvním je paušální poplatek s konstantní provizí a druhým je smluvní provize. Pro aktivní prodejce strojů, kteří mají širší nabídku a na trhu s použitými stroji chtějí působit efektivněji, nabízíme speciální službu VIP stroje. Nejprve se podíváme na první dva způsoby prodeje podrobněji…

V prvním případě zaplatíte za uveřejnění inzerátu 1.000Kč a po zprostředkovaném prodeji stroje 10.000Kč (Ceny bez DPH), pokud je cena stroje do 350.000 Kč. Pokud je cena stroje vyšší než 380.000 Kč, je konstantní provize 30.000 Kč. Paušální poplatek za inzerát zůstává stejný – 1.000 Kč.

V druhém případě neplatíte za zveřejnění inzerátu nic, ale při zprostředkovaném prodeji zaplatíte smluvní provizi dle dohody. Výška této provize se odvíjí od hodnoty stroje a určuje se před zveřejněním inzerátu, což umožňuje započtení provize do konečné ceny stroje. Obvykle se pohybuje v rozmezí 5 až 10% z vámi požadované ceny stroje. Tady jsou příklady obou variant:

  • Paušální poplatek – Soustruh za 250.000Kč + DPH = platba 1.000 Kč + DPH za inzerát + 10.000 Kč + DPH při úspěšném prodeji
  • Smluvní provize – Soustruh za 250.000Kč + DPH = 25.000 Kč + DPH při úspěšném prodeji

Pro zařazení stroje do naší databáze je nutno poskytnout minimálně 1 fotografii stroje a údaje o ceně, roku výroby a stavu stroje, popis parametrů a seznam výbavy. Nesmí chybět označení typu a výrobce. Bez udání vámi požadované ceny nemůžeme stroj zařadit do naší nabídky! Požadované informace a fotografie nám prosím pošlete e-mailem. Zaslání více fotografií(optimálně 2-4) a podrobnějšího popisu stavu a výbavy stroje, nám umožní lépe komunikovat s potenciálním zákazníkem a rychleji vyhovět jeho žádostem o podrobnější informace.

Prodej strojů na našem serveru zdaleka není jen otázkou pasivního zveřejnění inzerátu, ale především aktivního hledání zájemce. Komunikujeme proto nejen s dalšími prodejci strojů, ale díky bohatým a dlouholetým kontaktům s řadou strojírenských firem nabízíme tyto stroje potenciálním zájemcům a využíváme i další způsoby, které vedou k úspěšnému prodeji strojů.

Služba VIP stroje Pro větší prodejce strojů nabízíme komplexní službu, která jim umožní přímé vkládání strojů do našeho systému. Sami si mohou vkládat a naopak mazat vlastní záznamy. Počet záznamů, tj. vložených strojů je omezen na 2 ks/týden (cca 100 ks/rok), ale prodejci si sami hlídají aktuálnost vložených údajů. Záznamy obsahují přímý kontakt na prodejce, takže prodejce již neplatí žádné další provize a poplatky. Cena za tuto službu je roční. Na první rok je stanovena na 50.000 Kč, v následujících letech pak zájemce o prodloužení služby VIP stroje zaplatí 100.000 Kč.

Uvedené ceny neobsahují DPH a provozovatel si vyhrazuje právo změn mimo již uzavřené smlouvy. V případě vašeho zájmu nebo případných dotazů, nás neváhejte kontaktovat. Rádi odpovíme na vaše dotazy nebo pomůžeme najít vhodné řešení.

Reklamní bannery
Server Zakazka.cz nabízí umístění reklamních bannerů, a to jak ve formě statických obrázků (JPG), tak animovaných (GIF nebo flashových SWF). Ceny bannerů se liší jednak podle jejich umístění a velikosti a jednak podle doplňkových služeb.

Základní boční banner
Velikost: 130 x 230 px Formát: JPG Max. velikost: 20 KB Cena: 10.000 Kč / měsíc

Animovaný boční banner
Velikost: 130 x 230 px Formát: GIF Max. velikost: 30 KB Cena: 15.000 Kč / měsíc

Velký TOP banner
Velikost: 930 x 330 px Formát: JPG, PNG Max. velikost: 55 KB Cena: 50.000 Kč / měsíc

Tyto ceny obsahují i další služby, které vám nabídneme při obchodním jednání o vaší zakázce. Uvedené ceny jsou standardní a platné pro tento. Pro inzerenty, kteří u nás inzerují opakovaně, máme připravené výrazné slevy a řadu nadstandardních služeb. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi odpovíme na vaše dotazy nebo pomůžeme s hledáním vhodného řešení pro vaši firmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zveřejnění tiskových zpráv a PR článků
Jedná se o klientem dodané texty. Jednotná cena za zveřejnění je 12.000 Kč + DPH za 1 ks článku. Články výlučně s obsahem na téma strojírenství. Na našem webu nezveřejňujeme články z jiných oborů, a to ani za úplatu!

Napsání odborného článku
Jednotná cena 22.000 Kč + DPH. Pouze pro články o strojírenských firmách nebo strojírenských technologiích. Reportáže z veletrhů a promoakcí na území ČR od 26.000 Kč + DPH. Další dle dohody a dodaných podkladů. Napsání článku obsahuje i zveřejnění zde na našem serveru v příslušné rubrice a dle dohody i možnost zajištění e-mailové distribuce cílovým firmám. Jsme schopni zajistit i další doprovodné služby.

Máte zájem o naše služby? Volejte +420 603 86 95 86 nebo nám napište na info(zavináč)zakazka.cz