Kapacitní inzeráty pro české strojaře zdarma do konce dubna 2023

zakazka

V dobách krizí již mnoho let ZDARMA pomáháme českým strojírenským firmám prezentovat svoje volné výrobní kapacity. Stejně jako v dobách covidových nebo v letech hospodářské krize 2008-2011 nabízíme možnost inzerovat volné kapacity a zvýšit tak šance na překonání problémů.

V současné době je problém prudký nárůst cen energií a snížení konkurenceschopnosti na zahraničních trzích. Neblahý vliv krajně nerozumné a aktivistické politiky EU v oblasti tzv. emisních povolenek hraje klíčovou roli v bezprecedentním zdražení elektrické energie a plynu, jako důsledek takzvaného Green Dealu. Pro strojírenské firmy tak bude obtížné udržet současnou výrobu ve standardní podobě a ještě komplikovanější bude získat nové zakázky, které by byly alespoň minimálně ziskové. Taková situace může vést buď k výpadkům vlastních kapacit nebo naopak k nevyužitým kapacitám (nedostatek zakázek díky omezeným možnostem obchodu a vysokým nákladům na energie a dopravu).

svařování

Z toho důvodu nabízíme možnost zveřejnit kapacitní inzerát ZDARMA:

1) Kapacitní inzeráty:
Za níže uvedených podmínek (viz bod 3) nabízíme bezplatné zveřejnění kapacitních inzerátů v oblasti strojírenské výroby, a to jak poptávky, tak nabídky. Jde tedy především o svařování, pálení, dělení materiálu, soustružení, frézování, broušení, tváření, operace na plechotvářecích strojích (ohýbání, děrování, ohraňování), ohýbání trubek a profilů, povrchové úpravy, laserové řezání plechů i profilů, řezání vodním paprskem, odlévání a další standardní strojírenské technologie.

2) Co musíte udělat, abychom vám zveřejnili inzerát?
Poslat e-mail s následujícími náležitostmi na náš e-mail info(zavináč)zakazka.cz. Jakákoli jiná forma nebo chybějící informace povedou k odložení, resp. k neuveřejnění inzerátu!

a) Název firmy včetně právní formy(s.r.o. nebo a.s.)

b) Lokalita firmy (město nebo obec + kraj)

c) Kontaktní telefon a e-mail (ideálně i odkaz na web firmy)

d) Logo firmy v JPG, GIF nebo PNG formátu do přílohy emailu (to potřebujeme do hlavičky inzerátu)

e) Minimálně 1 ks dostatečně kvalitní fotografie (optimální jsou 2-3) z vašeho výrobního provozu. Je výhodné vyfotit klíčový stroj nebo nejmodernější technologii, kterou ve firmě máte. Fotografie posílejte formou přílohy a jako samostatné JPG. Opravdu nemáme kapacity separovat fotografie z dokumentů MS Wordu nebo PDF!

f) Popis kapacit, které nabízíte nebo poptáváte. Za ideální se považuje typ stroje a počet normohodin nebo podobná forma, která umožní potenciálnímu zákazníkovi vytvořit si jasnou a reálnou představu tom, co vlastně nabízíte nebo poptáváte a v jakém rozsahu. U svářečských prací je samozřejmostí uvedení technologie (zkoušky svářeče apod.). Prosíme abyste neuváděli každou dílenskou brusku a každé pomocné pracoviště, protože to nemá smysl a takové inzeráty nefungují. Uvádějte pouze hlavní technologie, u kterých máte kapacitní výpadek nebo naopak přebytek, pokud hledáte výpomoc. Pokud máte robotizovaná pracoviště, pochlubte se tím. Celý text inzerátu (bez obrázků) by neměl překročit A4, ale pokud přidáte pár řádků o vaší firmě a zvláště o technologických možnostech, referencích a zkušenostech, rádi vám je po úpravě zveřejníme. Každý inzerát má formu článku, který vyjde v běžném denním vydání. Jak bude takový inzerát vypadat, se můžete podívat například zde nebo tady.

g) V inzerátu, který nám zašlete, musí být uveden text “Souhlasíme se zveřejněním kontaktních údajů v inzerátu” a jméno konkrétní osoby, která je oprávněna takový souhlas poskytnout*. Dále musí být ve vašem e-mailu výslovně uveden text “Souhlasíme s podmínkami uvedenými v bodě 4 nabídky“. V předmětu e-mailu napište “Žádost o zveřejnění inzerátu”. Bez těchto náležitostí NEBUDE INZERÁT ZVEŘEJNĚN!!!

*) Striktně dodržujeme pravidla GDPR, takže po zveřejnění inzerátu nebudou vaše kontaktní údaje v žádné naší databázi a nikdy vám nebudeme posílat žádné nabídky na služby třetích stran. Nicméně, musíte počítat s tím, že v inzerátu zveřejněné údaje jsou dostupné široké veřejnosti, což je ostatně stejné jako například údaje na vašich internetových stránkách.

Obecně je naše nabídka kapacitních inzerátů určena pro menší a střední strojírenské firmy, ale neodmítneme ani velké zaměstnavatele. Bohužel nemůžeme pomoci všem a bohužel to neumíme zejména u drobných živnostníků s velmi omezeným rozsahem technologií. Jsme na trhu 23 let a naše zkušenosti ukazují, že firmy si hledají alespoň přibližně “sobě rovné”, takže malé zámečnické nebo kovodělné firmy s živnostenským formátem jsou spíše na okraji zájmu o kooperace a náš strojírenský portál pro ně není nejvhodnější platformou.

práce

4) Podmínky:
Naše nabídka je činěna z dobré vůle a nezakládá žádný právní nárok na poskytnutí nabízených služeb. To se týká zejména situace, kdy počet inzerátu přesáhne rozumnou míru, která by narušovala chod a zaměření nebo kapacity našeho strojírenského portálu. V každém týdnu jsme schopni zveřejnit maximálně 5 kapacitních inzerátů. Zveřejňovat tedy budeme podle pořadí, naléhavosti a dalších dispozic. Naše nabídka rovněž negarantuje** vyřešení vašich kapacitních problémů. Máme dobrou vůli pomoci, ale zveřejněním inzerátu naše aktivita končí a za žádný výsledek nemůžeme ručit. Vše se odvíjí od situace na trhu. Pokud se z nějakého důvodu rozhodneme inzerát nezveřejnit, nemůžete tuto službu po nás vymáhat. Již vydané inzeráty mohou být po 2-3 měsících smazány (aby nám nezatěžovaly server). Nabídka inzerátů zdarma platí až do konce dubna 2023. Současně si vyhrazujeme právo upravit text inzerátu (chyby, struktura textu apod.). Případné úpravy budou prováděny ve váš prospěch (proto to děláme). Tato nabídka může být kdykoli odvolána nebo změněna, ale po dobu platnosti bude zcela ZDARMA. Souhlas s těmito podmínkami podmiňuje možnost poskytnutí nabízených služeb.

V příštích týdnech se českým strojírenským firmám pokusíme pomoci ještě dalšími způsoby. Tyto kroky se budou odvíjet od situace a našich možností. Máme v plánu nabídnout i některé placené služby, které by mohly strojírenským firmám pomoci, ale z důvodů nákladů je není možno poskytovat zdarma.

Všem přejeme pevné zdraví a vysokou odolnost

zakazka

 

**) Toto je jakési minimum, která vám v případě příznivých okolností může pomoci získat nějakou zakázku nebo nového obchodního partnera a překlenout tak nepříliš příznivé období. Pokud ovšem máte se zakázkovou náplní dlouhodobé problémy, je vysoce pravděpodobné, že potřebujete jiný druh služeb. Můžeme vám nabídnout individuální konzultace zaměřené na vaše obchodní strategie a na váš marketing. Můžete také využít některý z našich obchodních kurzů pro management strojírenských firem (najdete na našem e-shopu na stránkách www.dynatron.cz). Tyto služby jsou již placené, ale přinášejí zásadní řešení dlouhodobých problémů v zakázkové oblasti. Poskytujeme je již 23 let a na českém trhu není jiný subjekt, který by se v segmentu strojírenské výroby mohl pochlubit srovnatelnou praxí a výsledky. V případě zájmu o individuální konzultace volejte NEZÁVAZNĚ na +420 603869586