Siemens & Co. Salesforce se spojí s cílem urychlit servitizaci a zvýšit ziskovost výroby

Siemens Digital Industries Software dnes oznámila novinku Aplikace Teamcenter® SLM na Salesforce AppExchange. Vyvinuto společností Siemens ve spolupráci s Salesforce, aplikace propojuje produktové inženýrství a produktové servisní operace spojením řešení Teamcenter Service Lifecycle Management od portfolio průmyslového softwaru Siemens Xcelerator s Salesforce Manufacturing Cloud a Salesforce Service Cloud. Tato nová aplikace umožňuje výrobcům přijmout více obchodní modely zaměřené na služby, zlepšit zákaznickou zkušenost a zvýšit příjem ze služby.

„Siemens a Salesforce se spojují, aby to umožnili výrobci, aby se prostřednictvím toho spojili se svými zákazníky zcela novými způsoby inovativní integrace životního cyklu služeb a vztahů se zákazníky platformy,“ řekl Zvi Feuer, senior viceprezident pro digitální výrobu, Software Siemens Digital Industries. „Prostřednictvím naší nové spolupráce s Salesforce, pomáháme výrobcům přejít na servitizaci prostřednictvím uzavřeného obchodu smyčková integrace, která spojuje znalosti produktu s úplným zákazníkem příběh. Aplikace poskytuje vylepšený zákaznický servis, který může revoluci v provozu služeb, podporovat spolupráci mezi inženýry a servisních týmů a zvyšujte spokojenost zákazníků – poskytováním správné informace ve správný čas na jednom centralizovaném místě.“

siemens salesforce

Aplikace Teamcenter® SLM, vyvinutá společností Siemens ve spolupráci se Salesforce, propojuje produktový inženýring a servisní operace produktů tím, že spojuje řešení Teamcenter Service Lifecycle Management (SLM) z portfolia průmyslového softwaru Siemens Xcelerator se Salesforce Service Cloud. (Obrázek: Siemens Digital Industries Software)

Mezi výhody nové aplikace Teamcenter SLM patří vylepšení provozní efektivita díky lepšímu poměru první opravy a snížení nákladů služeb a pomáhá zlepšit soulad mezi prodejním a servisním úsilím. Vybaveno správnými informacemi o majetku, nástroji a inventářem, servisními týmy může zlepšit zákaznickou zkušenost a podpořit růst výnosů.

plm siemens

Aplikace také poskytuje lepší přehled pro techniky a terénní pracovníci do informací o majetku zákazníků spolu s graficky bohatými produktová data spravovaná v Teamcenter – pomáhající servisní činnosti dokončit poprvé úspěšně. S přístupem k Einsteinovi, AI Salesforce technologie, může aplikace skenovat znalostní články vytvořené z plánů služeb vytvořený v Teamcenter, aby pomohl najít zdroje a řešení. Díky snadnému přístupu k servisním datům mohou výrobci řídit nepřetržitý produkt zlepšení, protože lekce získané prostřednictvím servisních akcí se stanou součástí každého z nich digitální dvojče aktiva.

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Siemens, abychom pomohli výrobcům zvýšit efektivitu, poskytovat lepší služby a otevřít nové zdroje příjmů,“ řekl Achayut Jajoo, SVP & Generální ředitel pro výrobu a automobilový průmysl, Salesforce. „Spojením Salesforce, který je poháněn daty v reálném čase a AI, díky správě životního cyklu služeb Teamcenter od společnosti Siemens můžeme pomoci s pokrokem digitální transformace v celém odvětví a umožnit výrobcům dodávat lepší služby a zároveň generování nových zdrojů příjmů.“

plm crm siemens

Aplikace Teamcenter SLM je nyní k dispozici na Salesforce AppExchange. Chcete se dovědět se více o tom, jak Siemens ve spolupráci se Salesforce přináší nové příležitosti výrobců, řídit digitální transformaci a urychlit servitizaci výroba? Pak navštivte tyto stránky.

Siemens Digital Industries Software pomáhá organizacím všech velikostí digitálně transformovat pomocí software, hardware a služby z obchodní platformy Siemens Xcelerator. Siemens’ software a komplexní digitální dvojče to firmám umožňují optimalizovat své konstrukční, inženýrské a výrobní procesy tak, aby se staly dnešními nápady do udržitelných produktů budoucnosti. Od chipsů až po celé systémy, od produktu po proces, napříč všemi průmyslovými odvětvími. Software Siemens Digital Industries – Zrychlení transformace.

Zdroj zprávy: Siemens
logo Siemens