ABB na veletrhu Automatica 2022 odhalí nové technologie robotiky, které odemknou flexibilitu a jednoduchost

ABB Automatica 2022

Objevte nejnovější generaci řešení robotické automatizace ABB na letošním veletrhu Automatica, který se koná 21. až 24. června v německém Mnichově. Stánek 231 v hale B5 bude obsahovat řadu technologií a ukázky zdůrazňující, jak robotická řešení ABB mohou uživatelům pomoci posunout jejich výrobu, logistiku a další provozní potřeby na vyšší úroveň flexibility a odolnosti.

K vidění bude jedinečné portfolio robotů ABB včetně nejnovějších přírůstků ABB do rodiny cobotů, GoFa™ a SWIFTI™, propojených aplikačních buněk a autonomních mobilních robotů (AMR). Tyto technologie hrají hlavní roli v přechodu od pevných výrobních linek k flexibilním robotickým buňkám v reakci na bezprecedentní změny v poptávce spotřebitelů.

Ukázky na stánku umožní návštěvníkům zažít vysoký výkon špičkových softwarových řešení ABB, díky nimž je programování a virtuální uvedení do provozu jednodušší než kdy dříve. ABB se také podělí o pohled na svou strategii a rozšíření kompletních aplikačních buněk. Tato řešení, navržená tak, aby výrazně zrychlila dobu uvedení na trh a zvýšila flexibilitu, pomáhají podnikům plnit měnící se potřeby trhu.

ABB Automatica 2022

Přejít virtuální
Vyhrazená zóna RobotStudio® s ukázkami virtuální a rozšířené reality ukáže, jak vývoj v softwaru pomáhá zjednodušit programování a ovládání robotů. Ukázky ukážou, jak lze nástroje použít k navrhování, testování a vylepšování celých výrobních buněk ve virtuálním světě, což uživatelům umožní vyhnout se času, nákladům a narušení, které by byly vynaloženy ve skutečném výrobním prostředí.

Nenechte si to ujít
Abyste zajistili, že nezúčastnění o nic nepřijdou, vytvořilo ABB portál digitálního veletrhu na adrese https://automatica.events.abb.com/ , který umožňuje online návštěvníkům zhlédnout virtuální prohlídku stánku 22. června 16:00- 16:15 CEST (anglicky) nebo 16:30-16:45 CEST (německy) a rezervujte si osobní schůzky s odborníky ABB. Budou také moci navštívit ABB Robotics Virtual Showroom, který zahrnuje všechny produkty prezentované na stánku plus kompletní portfolio robotických řešení ABB. Více informací naleznete zde.

ABB Robotics & Discrete Automation je průkopníkem v oblasti robotiky, automatizace strojů a digitálních služeb a poskytuje inovativní řešení pro širokou škálu průmyslových odvětví, od automobilového průmyslu přes elektroniku až po logistiku. Jako jeden z předních světových dodavatelů robotiky a automatizace strojů jsme dodali více než 500 000 robotických řešení. Pomáháme našim zákazníkům všech velikostí zvyšovat produktivitu, flexibilitu a jednoduchost a zlepšovat kvalitu výstupu. Podporujeme jejich přechod k propojené a spolupracující továrně budoucnosti. ABB Robotics & Discrete Automation zaměstnává více než 10 000 lidí na více než 100 místech ve více než 53 zemích.

Zdroj zprávy: ABB
ABB logo male