Antivibrační vyvrtávací tyče BoreMeister nabízejí dělené objímky pro tyče s větším průměrem

Tungaloy BoreMeister

Antivibrační systém vyvrtávacích tyčí BoreMeister společnosti Tungaloy nyní nabízí držáky dělených objímek pro přizpůsobení vyvrtávacích tyčí s větším průměrem. Systém BoreMeister je doplněn řadou výměnných hlav a stopek pro vnitřní soustružení, závitování a zapichování. Systém zajišťuje vrtání bez vibrací v nastavení s dlouhým vyložením až 10xD prostřednictvím tlumiče uvnitř těla nástroje. Vyvrtávací tyče jsou nabízeny buď s válcovou stopkou nebo s PSC připojením na straně stroje. Tělo tyče je k dispozici z oceli nebo karbidu.

Dělené objímky typu RSL, které jsou určeny pro použití s ​​válcovou stopkou BoreMeister, dosahují maximální kontaktní plochy při upnutí, čímž se zvyšuje stabilita upnutí a schopnost tlumení vibrací BoreMeister na jejich plný potenciál.

Tungaloy BoreMeister

V tomto rozšíření bylo přidáno šest nových dělených objímek RSL pro DCONWS (průměry připojení na straně obrobku) 32, 40 a 50 milimetrů (s DCONMS (průměry připojení na straně stroje) 40, 50 a 60 milimetrů), z nichž každá je k dispozici ve dvou délkových variantách.

Díky novým děleným objímkám budou operace vnitřního soustružení a zapichování u velkých součástí s dlouhým přesahem a špatnou přístupností méně náročné, což strojníkům poskytne zvýšenou produktivitu, snížené vibrace a vysokou kvalitu dílů. Více informací v produktovém katalogu.

Zdroj zprávy: Tungaloy