Bottling Printing zve na MSV 2013

Máte zájem o průmyslové značení svých produktů? Pak nemůžete vynechat stánek společnosti Bottling Printing s.r.o.

Pozvánka Bottling Printing

Označování výrobků se stalo již běžnou součástí výrobního procesu napříč všemi průmyslovými odvětvími. Zvyšováním nároků na kvalitu produktu, jeho identifikaci a v neposlední řadě design konečného balení se zároveň stupňují požadavky na kvalitu samotného značení.

Společnost Bottling Printing, s. r. o., ve svém oboru jedna z nejsilnějších firem na domácím trhu, zahájila prodej nové inkoustové kontinuální tiskárny pro průmyslové značení. Nová tiskárna LINX 5900 navazuje na úspěšnou sérii inkjetových tiskáren LINX a svým dokonalejším provedením nahradila oblíbenou tiskárnu LINX 4900.

LINX 5900

LINX 5900

Linx 5900 nabízí řadu funkcí, které jsou zahrnuty již v ceně tiskárny, včetně nejmodernějšího softwaru Linx Insight®. Toto dálkové síťové rozhraní umožňuje uživatelům sledovat a kontrolovat jejich tiskárny Linx 5900 pomocí webového prohlížeče, a to buď přes PC, nebo pomocí smartphone. Linx 5900 je ideální volbou pro značení v moderní výrobní lince. Tiskána je dodávána s funkcemi odpovídajícími aktuální potřebě a díky možnosti její další modernizace je připravena pro případné změny požadavků ve výrobě. Při tom všem se vyznačuje minimálními náklady na údržbu a na servisní zásahy. Úsporné a progresivní řešení pro potřeby průmyslového značení.

Přijďte se přesvědčit na MSV v Brně, kde představíme i další novinky v oblasti průmyslového značení. Najdete nás v pavilonu E, na stánku č. 019.