Cutmaster 100 se nyní vyrábí v Evropě

ESAB Dual shield

S potěšením vám oznamujeme, že Cutmaster 100 značky ESAB se nyní vyrábí v Evropě. Jeho evropská verze bude k dostání od poloviny října a bude mít všechny výhody a charakteristiky současného modelu. Čísla dílů a ceny se nemění.

cutmaster 100

Cutmaster 100 je řezací zdroj o 100 A se skutečnou řezací kapacitou 35 mm a dělením 45 mm. Váží méně než 38 kg (včetně hořáku), je tedy o 17 % lehčí než zařízení konkurence. Díky robustnímu ochrannému rámu, přihrádce na spotřební díly a všem ovládacím prvkům umístěným na předním panelu se velmi snadno používá. Více informací o Cutmaster 100 je zde.

Dual Shield Prime Speciálně vyrobená plněná elektroda
Dual Shield Prime nabízí sortiment nepoměděných plněných elektrod svařovaných laserem, které přinášejí výrazné výhody. Jejich jedinečné složení vám poskytne nejlepší dostupná svařovací řešení. V exkluzivním výrobním procesu se vyrábí vysoce kvalitní, laserem svařované plněné elektrody bez potřeby, pomědění což vede k vynikající kvalitě a odolnosti nezbytné ke zvládnutí jakéhokoli aplikace.

Více podrobností a technické parametry elektrody jsou tady.

Méně znamená u pozinkovaných ocelí více
K dosažení vyšší produktivity u pozinkovaných ocelí zvolte méně – méně poréznosti, rozstřiku a propalu – tím, že použijete OK AristoRod 38 Zn, nový svařovací drát značky ESAB pro svařování pozinkovaných ocelí metodou MIG/MAG.

Další informace jsou zde.

Zdroj zprávy: ESAB VAMBERK, s.r.o. člen koncernu