David Kříž je novým členem představenstva AutoSAP

AutoSAP

Představenstvo Sdružení automobilového průmyslu na svém zasedání kooptovalo Davida Kříže, generálního ředitele společnosti Iveco Czech Republic, na uvolněnou funkci člena představenstva.

Z důvodu ukončení svého působení v Iveco Czech Republic došlo k datu zasedání Představenstva Sdružení automobilového průmyslu k ukončení funkce Jiřího Vaňka. Představenstvo AutoSAPu v rámci udržení paritní reprezentace členských firem sdružení jako nástupce kooptovalo Davida Kříže, nového generálního ředitele Iveco Czech Republic.

David Kříž IVECO

David Kříž nastoupil do bývalé Karosy, předchůdce Iveca, v roce 1998. V rámci skupiny CNH Industrial, do níž Iveco Czech Republic patří, prošel různými pozicemi v oblasti Legal a Compliance. Na podzim roku 2020 se stal generálním ředitelem společnosti. Je rovněž členem statutárních a dozorčích orgánů jiných společností skupiny CNH Industrial.

***

Iveco CR vyrábí ve Vysokém Mýtě meziměstské a turistické autobusy, které jezdí ve více než třiceti zemích světa. Navrhují, vyrábí a prodávají široký sortiment vozidel hromadné dopravy, která splňují nejnáročnější požadavky veřejných i soukromých dopravců.

Zdroj zprávy: Sdružení automobilového průmyslu