FANUC fotbal cup 2023 – pro roční odmlce opět skvělé výkony za krásného počasí

fanuc cup 2023

V sobotu 24.6. 2023 proběhl na fotbalovém hřišti v Kácově 8. ročník FANUC fotbal cupu. Vzhledem k tomu, že v loňské roce se turnaj neuskutečnil, tak jsme byli rádi, že se na perfektně střižený trávník v Kácově podařilo přivést 8 kvalitních týmů, které se v pro fotbal skvělém letním počasí utkaly ve dvou skupinách a následném play off: ALBERTINA Machinery s.r.o., BenThor automation s.r.o., Carclo Technical Plastics – Brno, s.r.o., FANUC Czech s.r.o., KOVOKON Popovice s.r.o., TAJMAC-ZPS a.s., TEMEX, spol. s r. o., TRCZ s.r.o.

fanuc cup 2023

Turnaj kromě krásného počasí provázela i přátelská atmosféra a celý turnaj byla jako obvykle zakončen společnou večeří spojenou s vyhlašováním výsledků. Celkem se turnaje účastnilo 8 mužstev včetně FANUCu. Týmy byly letos vcelku vyrovnané, ale i tak se postupem času vykrystalizovaly týmy, které převyšovaly ostatní a pavoukem se proklestily cestu až do finále, ve kterém se utkaly týmy ALBERTINA Machinery s.r.o. a TAJMAC-ZPS a.s. :o) Finálové utkání bylo vyrovnané a kvalitou odpovídalo utkání 2 nejlepších týmů turnaje. Po závěrečném hvizdu se nakonec z vítězství 6:4 a tím výhry celého turnaje radovala společnost ALBERTINA Machinery s.r.o.

Všem zúčastníme děkujeme za účast a hodnotné sportovní výkony a těšíme na 9. ročník FANUC fotbal cupu v červnu 2024.

fanuc cup 2023

Závěrem se sluší sdělit konečné pořadí všech účastníků, tak tedy – 1. ALBERTINA Machinery s.r.o. 2. TAJMAC-ZPS a.s. 3. TEMEX, spol. s r. o. 4. KOVOKON Popovice s.r.o. 5. BenThor automation s.r.o. 6. Carclo Technical Plastics – Brno 7. FANUC Czech s.r.o. 8. TRCZ s.r.o.

Na video z turnaje se můžete podívat zde…

Zdroj zprávy: FANUC