FANUC spouští nový informační formát již zítra

fanuc

S „FANUC TALK“ spouští přední světový dodavatel automatizace továren nový formát pro informování zákazníků a zainteresovaných stran o trendech na trhu, nových produktech a inovativních automatizačních řešeních.

 

fanuctalkPrvní FANUC TALK bude vysílán 9. března 2022 ve 14:00 na kanálu FANUC na Youtube. V tento den začne v Tokiu největší světový veletrh robotů IREX, kde FANUC představí tři zbrusu nové lehké coboty. Společnost tak rozšiřuje nabídku kolaborativních robotů na celkem 11 modelů s nosností mezi 4 a 35 kg.

Čtyři odborníci ze společnosti budou odpovídat na otázky o řadě lehkých cobotů CRX společnosti FANUC a jejich různých aplikacích. Prezident a generální ředitel společnosti FANUC Europe Shinichi Tanzawa podává zprávu o celosvětovém trendu směrem ke kobotům a umožňuje nahlédnout do evropského zákaznického a distribučního centra společnosti.

Ralf Völlinger, viceprezident Robotics Europe, bude hovořit o technických vlastnostech řady CRX a třech nových modelech CRX CRX-5iA, CRX-20iA a CRX-25iA. Manuel Ebner, vedoucí prodeje robotiky pro Evropu, uvádí příklady aplikací a dostupných periferních zařízení a Claude Seiler, vedoucí evropské technické podpory robotiky, předvádí jednoduchou instalaci a programování cobotů FANUC pomocí CRX-2.0iA.

ZÍSKEJTE UPOZORNĚNÍ, JAKMILE ZAČNE STREAMOVÁNÍ!

 

Zdroj zprávy: FANUC