General Motors oceňuje firmu KUKA jako „Dodavatele roku“ 2021

kuka

General Motors oslavila oceněné na svém 30. výročním ceremoniálu udílení cen Dodavatel roku ve Phoenixu v Arizoně začátkem tohoto týdne. Společnost KUKA získala ocenění již pošesté.

Oceněním „Dodavatel roku“ GM oceňuje globální dodavatele, kteří vynikají v překonávání požadavků GM a poskytují zákazníkům GM inovativní technologie a nejvyšší kvalitu v automobilovém průmyslu. GM letos ocenilo 134 dodavatelů z 16 zemí cenou Dodavatel roku.

general motors kuka

“KUKA je velmi hrdá na to, že je tímto způsobem oceněna naše mimořádná výkonnost. Rádi bychom využili příležitosti 30. ročníku ocenění “Dodavatel roku” a poděkovali General Motors za dlouhodobý obchodní vztah založený na důvěře.” Mike LaRose, prezident a COO společnosti KUKA Automotive Group America’s

Globální, interoborový tým vybral vítěze ocenění Dodavatel roku 2021 na základě výkonnostních kritérií v oblasti získávání produktů, globálních zdrojů a výrobních služeb, péče o zákazníky a poprodejních služeb a logistiky.

General Motors award

 

“Letošní akce Dodavatel roku byla výjimečná nejen proto, že program slaví 30. výročí, ale také proto, že jsme měli příležitost ocenit naše dodavatele za jejich vytrvalost v jednom z nejtěžších let, jaké kdy toto odvětví zažilo.” Shilpan Amin, viceprezident GM, globální nákupní a dodavatelský řetězec

Zdroj zprávy: KUKA