Inteligentní řízení KUKA AIVI představuje revoluci v intralogistice

Trh vyžaduje stále více plně automatizovanou, lokálně flexibilní a škálovatelnou intralogistiku, poptávka po řešeních pro flexibilní a na poptávku orientovanou výrobu. „S naším hlavním ovládáním KUKA AIVI založeným na KI nic nestojí v cestě inteligentně propojené výrobě,“ řekl Markus Steppberger.

Softwarové řešení přispívá k tomu, že statická výrobní zařízení jsou stále více nahrazována flexibilně navrženými systémy. “AIVI, inteligentní srdce systému, ovládá dopravní prostředky bez řidiče – nebo zkráceně AGV – pomocí umělé inteligence.” – a zajišťuje na jedné straně optimální tok materiálu do výrobní linky a na druhé straně perfektní využití AGV. Zákazníci investují cíleněji a těží z nižších investičních nákladů, “vysvětlil Steppberger. Tým již úspěšně prokázal, že tento koncept se v praxi osvědčil také v karosárně BMW.

kuka intralogistika

Klíč k úspěchu: koncentrovaná softwarová a inženýrská kompetence
Lidé, kteří stáli za řešeními KUKA, se také zaměřili na digitální přestávku na kávu: Tým KUKA AGV Solutions kombinuje dovednosti v oblasti vývoje jazyků na vysoké úrovni a rozsáhlé znalosti inteligentních softwarových řešení a také vysokou úroveň odborných znalostí v konstrukci robotických systémů.

kuka avi

“Zkušenosti z každodenní práce v oblasti inteligentních systémů a robotů ve společnosti KUKA v kombinaci s nadšením a know-how IIoT jsou naším klíčem k úspěchu. Nejmodernější řešení pro průmyslový internet věcí spolu s inovativními a na míru šitými automatizačními řešeními nám umožňují úspěšně implementovat všechny intralogistické výrobní procesy pro rychlejší propustnost, efektivnější dodavatelský řetězec a tím vyšší ziskovost výroby.” Michael Jürgens, vedoucí AGV Solutions ve společnosti KUKA

Zdroj zprávy: KUKA